נתקעתם? זמינות 24/7 - הגעה תוך 15 דקות בלבד !

מנעולן באזור

🏅 זוהר מנעולן יצאת צדיק

⏰ 15 דקות הגעה

☎️ זמין 24/7 כולל ערבי חג 🗓

דף הבית » אזורי שירות » מנעולן באזור

שיעורי הפריצות בארץ נמצאים בעלייה ואיש מקצוע כמו מנעולן באזור יכול לעזור לכם להרגיש בטוח!
יש הרבה דברים חשובים כמו מיצוי קריירה, גידול הילדים או הנאה מחופשות. אך אפשר לומר בפה מלא כי כל הדברים הללו בטלים בשישים אם אין לכם ביטחון אישי.
אם פרצו לכם הביתה אתם בוודאי יודעים על מה אנו מדברים. הבעיה היא ששיעורי הפריצות לבתים בישראל עולים כל הזמן וכך יוצא כי המון אנשים חוו פריצה לבית או למשרד שלהם או מכירים מישהו שפרצו לו לבית או למשרד.

אז מה אפשר לעשות נגד פריצות? התשובה היא לפנות אל מנעולן באזור. עליכם להבין כי מנעולן יכול לספק לכם ביטחון עצום מכיוון שהוא יתקין לכם את המנעולים הטובים ביותר עם הדלתות שלכם. כך אם ינסו לפרוץ אליכם יתקלו בחומה בצורה אשר תעכב את הפורצים די זמן בכדי שהמשטרה תגיע או שאתם תבריחו אותם. לכן אם אתם רוצים ביטחון פנו אל מנעולן באזור מומחה ולא תתאכזבו.

מדוע רק מנעולן יכול להתקין דלת ביומטרית?

אין ספק כי כיום דלת ביומטרית (קרי דלת הנפתחת עם טביעת אצבע או עם זיהוי של רשתית העין) היא שיא הביטחון שאפשר לקבל כנגד פורצים. אך אתם חייבים להבין כי התקנה כזאת של דלת היא מאוד מסובכת ומעטים מבעלי המקצוע יכולים להתקין דלת כזאת.

רק מנעולן באזור יכול להתקין דלת ביומטרית ורק מנעולן מומחה יעשה זאת בצורה אמינה. אתם צריכים להבין כי בעלי מקצוע אחרים או חאפרים לא יתקינו את הדלת כמו שצריך, ייקחו מכם סתם כסף או יגרמו נזק לדלת שלכם ולכן אנו ממליצים לכם לפנות אל מנעולן אשר יתקין לכם דלת ביומטרית.

היתרון של דלת ביומטרית הוא שקשה יותר לפרוץ אותה והיא יכולה להעניק לכם תחושת ביטחון מרבית. התקנה של דלת ביומטרית יכולה להתאים לא רק לבתים פרטיים אלא גם למשרדי עסקים כמו:

 • פסיכיאטריים
 • עורכי דין
 • מגשרי גירושין
 • רואי חשבון
 • יועצים זוגיים
 • פסיכולוגיים


ולמעשה כל משרד שהעבודה בו היא רגישה ואנשים יכולים לרצות להתפרץ עליו ולעורר מהומה ולנהוג באלימות בנותני השירות.

איזה שירותים מנעולן באזור מקצועי יכול לספק לכם

מנעולן מקצועי ידע לספק לכם מגוון רחב מאוד של שירותים מהתקנת צילינדר לדלת ועד התקנת עינית דיגיטלית בדלת שלכם. לפני שאתם שוכרים מנעולן מסוים חשוב שתהיו מודעים לכך שלא כל מנעולן יהיה זמין עבורכם לאורך כל שעות היממה או בכל ימות השבוע.
כדאי שתמיד יהיה לכם את מספר של מנעולן שעובד גם בשבתות וגם בלילות בשביל שמקרה חירום – תוכלו להזמין את השירות המקצועי שלו.

בים מאבדים כל כך הרבה מפתחות מנעולן יכול לעזור

אין ספק כי ישראל בורכה בחופים מהממים וכך אנו רואים כי בעונה מאות אלפי ישראלים יוצאים אל חופי הים ונהנים משקט כל כך נדיר בארצנו. אך יש גם בעיה עם הבילוי בים וזו העובדה כי אנו תמיד אבל תמיד מאבדים את המפתח לרכב בים.

פעמים רבות נשאיר את המפתח בשקית מכיוון שאין לנו כיסים ואז המפתח ייפול לחול ושם כבר אין סיכוי למצוא אותו. אם אתם מגלים שאיבדתם את כל צרור המפתחות שלכם בים אנו ממליצים לכם לפנות אל מנעולן באזור אשר יגיע אליכם במהירות ויעשה את עבודתו על הצד הטוב ביותר. כדאי לפנות אל מנעולן שעובד 24/7 וזאת מכיוון שפעמים רבות נהיה בים בשישי שבת ולכן אנו צריכים מנעולן זמין.

מנעולן מקצועי יוכל להעניק לכם שירות מידי. הוא ידע להגיע לבית שלכם – לפרוץ את דלת הכניסה באופן שלא יגרם לה נזק ולאחר מכן הוא ידע איך לשכפל לכם זוג מפתחות חדש לאותה הדלת. לעיתים תגלו שאיבדתם את המפתחות רק כאשר תגיעו הביתה (עם אתם הלכת ברגל לים או לא נהגתם לשם) ואז תבינו את גודל הצרה שנקלעתם אליה.

פורץ מנעולים – איזה מנעולים?

פריצת מנעולים דורשת יכולת ריכוז גבוה וגם כלי עבודה מתאימים. ככל שהמנעולן שתשכרו לפרוץ לכם מנעולים יהיה מנוסה יותר – כך הוא יוכל לפרוץ את המנעול של הכספת, הבית או המשרד שלכם מהר יותר. רגע לפני שאתם מזמינים את השירות של פורץ המנעולים – תקדישו דקה או שתיים בשביל לצלם לו את המנעול שאתם צריכים שהוא יפרוץ וברוב המקרים יהיה לו קל לומר לכם האם הוא יודע לפרוץ מנעולים כאלה או לא.
כאשר זה מגיע לפריצה של כספות – חשוב במיוחד שהעבודה של פורץ המנעולים תהיה מדויקת, עדינה ולא תגרום לנזק משני לכספת או לתכולת הכספת.

זוהר המנעולן – שירות מותאם אישית זמינות 24/7

זוהר המנעולן הוא מנעולן בעל שנים רבות של ניסיון. הוא מקפיד להיות זמין ב- 99.999 אחוזים מהקריאות שהוא מקבל מאנשים שצריכים את אחד השירותים שהוא נותן:

 • שכפול מפתחות לכל מבנה
 • התקנת מחזיר שמן באזור
 • התקנה של עינית דיגיטלית באזור
 • התקנת קודן מכני
 • התקנת דלת חכמה
 • התקנת ידית בהלה
 • החלפת צילינדר באזור
 • החלפת מנעולים
 • פריצת מנעולים באזור

זוהר מתמחה בהתקנה של מגוון רחב של מנעולים

 1. התקנת מנעול צילינדר
 2. התקנת סגר עליון
 3. התקנת מנעול עליון מנעול כספת
 4. התקנת מנעול תחתון באזור


זוהר עובד גם בשבתות והוא מקפיד לעבוד באופן יסודי ואחראי. אם אתם מחפשים איש מקצוע שרואה אתכם, מבין אתכם וגם יכול לתת לכם פתרון מידי או מהיר למקרים של דלת נעולה שאיבדתם את המפתחות שלה – זוהר הוא האיש שלכם. הוא מגיע הכי מהר שהוא יכול לבית הלקוח ומקפיד להעניק לו שירות אדיב ומקצועי.
חייגו עכשיו אל זוהר מנעולן באזור 052-4175228