נתקעתם? זמינות 24/7 - הגעה תוך 15 דקות בלבד !

מנעולן בגבעתיים

🏅 זוהר מנעולן יצאת צדיק

⏰ 15 דקות הגעה

☎️ זמין 24/7 כולל ערבי חג 🗓

דף הבית » אזורי שירות » מנעולן בגבעתיים

רגע לפני שאתם שוכרים מנעולן בגבעתיים חשוב שתבררו אודותיו כמה פרטים בסיסיים:

  1. האם המנעולן הוא בעל תעודת יושר מהמשטרה שהמשמעות שלה היא שאין לו עבר פלילי?
  2. האם המנעולן עובד עם ביטוח מקצועי?
  3. האם המנעולן למד בצורה מסודרת את המקצוע? אם המנעולן יגיד לכם שהוא למד דרך סרטונים ביוטיוב – זה צריך להיות מנורת אזהרה בשבילכם.
  4. מה הניסיון של המנעולן?
  5. איה סוג עבודות הוא יכול לבצע?


זוהר המנעולן הוא דוגמא למנעולן שעונה על כל השאלות והדרישות האלו ואף יותר. מלבד היותו איש מקצוע מנוסה, בעל תעודת יושר שעבר לימודי מנעולן רשמיים – הוא גם איש שירות מעולה ואדיב. ביחד הידע המקצועי שלו, הניסיון שלו והקסם האישי שלו הופכים אותו לאיש מקצוע יחיד במינו.

הידעתם? לימודי מנעולן הם מאוד קשים

עליכם לדעת ולהבין כי כל מנעולן וגם מנעולן בגבעתיים לא קם בבוקר יום אחד ומחליט כי הוא מנעולן. כפי שרופא צריך ללמוד את המקצוע או עורך דין צריך כל הזמן ללמוד בכדי להיות בטופ כך גם המנעולן צריך ללמוד כל הזמן ולקבל הכשרה במקצוע זה.

ההכשרה של המנעולן היא ממש לא פשוטה ולא כל אחד יכול לעשות את העבודה המורכבת והקשה הזאת. כדאי לכם לוודא כי המנעולן עבר הכשרה מתאימה וכי הוא למד את המקצוע במקום איכותי אשר יודע כיצד ללמד ואשר שם בראש מעיניו את המקצוענות של התלמידים שלו.

האם כל אחד יכול להיות מנעולן?

מכיוון שההכשרה של מנעולן בגבעתיים היא מורכבת וקשה והעבודה עצמה דורשת שכל, שתי ידיים טובות וחשיבה מחוץ לקופסא ממש לא כל אחד יוכל להיות מנעולן. עוד יותר קשה זה להיות מנעולן מומחה וטוב. כאשר אתם שוכרים מנעולן חשוב שתהיו מודעים לכך שכמו יש מורים שמתמחים בהוראה של אנגלית ומורים אחרים מתמחים בהוראה של ספרות או חשבון – כך גם לכל מנעולן יש את תחום ההתמחות המסוים שלו. לא כל מנעולן יודע לשכפל מפתחות רכב עם קודן או לטפל ברכבים ובאופן מפורט יותר באופנועים.

יש הבדל בין מנעולן לפורץ מנעולים בגבעתיים

למעשה, המקצוע של מנעולן בגבעתיים הוא שם נרדף למקצוע של פורץ מנעולים בגבעתיים. אך יש הבדל משמעותי בין מנעולן ובין פורץ מנעולים!: בעוד שמנעולן יודע לפרוץ מנעולים, להרכיב מנעולים, להחליף צילינדרים ולבצע עוד הרבה משימות, ישנם פורצי מנעולים שיודעים רק לפרוץ מנעולים ולא לעשות עוד משימות.

כאשר אתם באים לשכור פורץ מנעולים בגבעתיים חשוב שתוודאו מולו קודם כל אם הוא יכול להעניק לכם את סל השירותים שאתם צריכים. אם אתם רוצים להיות בטוחים שהמנעולן יוכל לסייע לכם אתם יכולים לשלוח לו לפלאפון החכם סרטון או תמונות של המנעול או הדלת שאתם רוצים לפרוץ ו\או לתקן.

היתרונות של פורץ מנעולים בגבעתיים בשבת

אם אתם גרים בעיר גבעתיים אתם בטח יודעים שאי אפשר לדעת מתי, או איך – אבל מתישהו כל אחד צריך את השירות של מנעולן מקצועי. כאשר הרגע בו אנחנו זקוקים לשירות של המנעולן נופל דווקא על שעת לילה מאוחרת או אף חמור מכך במהלך השבת – אנחנו יכולים לחוש חוסר אונים. רוב בעלי המקצוע בוחרים לא לעבוד בשעות וימים אלו.

אם אתם צריכים את השירות של מנעולן בגבעתיים בשבת – כדאי לכם מראש לפנות למנעולן שעובד בזמן זה. מנעולן שעובד בימי שבת יוכל להעניק לכם סיוע ראשוני ומהיר בכל מקרה חירום שיהיה לכם מדלת טרוקה ועד צילינדר של דלת שיצא מהמקום שלו או שהוא חלוד מדי בשביל לפתוח אתו את הדלת. זוהר המנעולן זמין לקריאות של לקוחות 24 שעות ביממה כולל בלילה וכולל ימי שבת.

דגשים בשכפול מפתחות לבית או לעסק

אחת המשימות הבסיסיות ביותר שכל מנעולן מבצע היא שכפול מפתחות של בתים או עסקים. קודם כל כדאי תמיד שיהיה לכם שני מפתחות אקסטרה לבית או לעסק חוץ מאלו שאתם משתמשים בהם בשגרה השוטפת. כך, אם מפתח אחד ילך לאיבוד תוכלו להשתמש בזה שהשארתם בצד.

עוד חשוב לשים לב למי אתם נותנים את המפתחות לבית או לעסק שלכם וחשוב לא לחלק אותם לכל הבא ליד או לכל חבר או חברה או אפילו לכל בן משפחה. לבסוף, חשוב לשים לב שהמנעולן בגבעתיים שאתם שוכרים בשביל להתרים לכם בבית או בעסק דלת חכמה, להחליף צילינדר או לשכפל מפתחות יהיה אמין לא רבב וללא עבר פלילי.

השירותים של זוהר המנעולן בגבעתיים

זוהר המנעולן הוא לא רק עוד איש מקצוע או רק עוד מנעולן! זוהר הוא איש אשכולות, נעים הליכות ואדיב. הוא יודע שהזמן של הלקוחות שלו יקר ושלא תמיד הלקוח מבין בדיוק איזה סוג שירות הוא צריך. זוהר מסביר לכל לקוח את השלבים שהוא מבצע בשביל לתקן את התקלה שלשמה קראו לו.

כאיש מקצוע ושירות רציני זוהר מקפיד להגיע תוך זמן קצר ומהירות (כמובן בהתחשב השעה ביום והפקקים) לבית הלקוח או לבית העסק שלו ולענות לכל קריאה במהירות האפשרית שניתן.

זוהר המנעולן מספק מגוון רחב מאוד של שירותים כולל:

  • התקנה של עינית דיגיטלית ושל דלת חכמה
  • פריצה לכספות
  • פריצה של דלתות וחלונות
  • שכפול מפתחות של הבית או העסק שלכם
  • החלפה או התקנה מהבסיס של צילינדרים בדלתות


היתרון המרכזי של העבודה עם זוהר הוא שכאשר אתם שוכרים אותו אתם יודעים שיש לכם על מי לסמוך בלי שטיקים ובלי שטויות.
חייגו עכשיו 052-4175228