נתקעתם? זמינות 24/7 - הגעה תוך 15 דקות בלבד !

מנעולן בהרצליה

🏅 זוהר מנעולן יצאת צדיק

⏰ 15 דקות הגעה

☎️ זמין 24/7 כולל ערבי חג 🗓

דף הבית » אזורי שירות » מנעולן בהרצליה

חלק עיקרי בכל מצוקה או צרה שקורית לנו בחיים הוא גורם ההפתעה. רוב הדברים הלא נעימים שקורים לנו בחיים קורים באופן שלא יכולנו (כל אחד מסיבותיו הוא) לצפות שהם יקרו. אחד הדברים הלא נעימים שיכולים לקרות לנו הוא למשל שנשים את הדרכון שלנו בכספת – וביום הטיסה שנבוא לקחת אותו פתאום נגלה שאנחנו שכחנו את קוד הפתיחה שלה?

במקרה כזה יש לפנות לזוהר המנעולן שהוא מנעולן בהרצליה ועובד 7\24 כולל בשבתות. זוהר יוכל להיות האיש שיושיע אתכם בשעת המצוקה שלכם ויאפשר לכם לטוס לחופשה שלכם ללא דאגות.

כיצד אפשר להינעל מחוץ לבית?

עליכם לדעת כי אפשר להינעל לא רק מחוץ לרכב אלא גם מחוץ לבית ובמקרה כזה אנו נצטרך להזמין מנעולן בהרצליה. לכן עולה השאלה איך אפשר להימנע מנעילה מחוץ לבית?
טיפים שיכולים לסייע לכם לא להינעל מחוץ לבית:

 • שימו מחזיק מפתחות או סרט או חוט על המפתחות – על מנת שהם יבלטו לעין
 • תמיד תדאגו שיש לכם יותר מזוג מפתחות אחד (לבית, למשרד או לרכב)
 • תקפידו לשים את המפתחות במקום קבוע בבית
 • תקפידו לשים את המפתחות כל פעם באותו המקום בתיק שלכם


עוד דבר שכדאי לעשות הוא לתת לשכנים מפתח ספייר לדלת הבית וכך להיעזר בהם בעת צרה. אך אנו ממליצים לכם לתת מפתח רק לשכנים שאתם סומכים עליהם מכיוון שלא כדאי שהם יכנסו אל הבית כאשר אתם לא נמצאים בו. אם אתם רוצים אתם יכולים להחביא מפתח בקרבת הבית (ומחוץ לו) וכך להיעזר בו אם אתם ננעלים מחוץ לבית (אך אז אתם מסתכנים שגם פורצים או גנבים ימצאו את המפתחות לבית ויפרצו אליו).

טיפ חשוב נוסף שיוכל לסייע לכם מאוד הוא אף פעם אל תשאירו את הילדים לבד בבית או תתנו לילדים מתחת לגיל 12 מפתחות – רוב הסיכויים שהילדים יאבדו את המפתחות. מסוכן להשאיר לבד ילדים בבית – כי אז אם הם ננעלים בחדר שלהם או בשירותים, לא יהיה להם דרך להשתחרר משם עד שתגיעו ותחלצו אותם.

באילו מקרים כדאי להזמין פורץ מנעולים בהרצליה

יש הרבה מקרים שונים בהם אנשים מזמינים פורץ מנעולים בהרצליה או מנעולן. למעשה מנעולן ופורץ מנעולים זה אותו המקצוע בשם שונה או כותרת שונה. רוב המקרים בהם מזמינים מנעולן או פורץ מנעולים הם מקרים שקל לטפל בהם.

אם אי פעם תהיתם למה צריך שתי מילים בשביל משהו שהוא בעצם אותו הדבר, יש הסבר הגיוני לכך. השוני בכותרת שנתנו לאותו השירות (פורץ מנעולים ומנעולן) הוא בגלל שהכותרת מנעולן מגדירה במה המקצועיות וההתמחות של בעל המקצוע (עובד עם מנעולים) והכותרת פורץ מנעולים – מגדירה את אחד השירותים העיקריים שהוא מעניק – פריצה של מנעולים.

מדוע אנו ננעלים מחוץ לבית בזמנים הכי פחות נוחים?

איכשהו יוצא כי תמיד שאנחנו ננעלים מחוץ לרכב או לבית ואנו צריכים להזמין מנעולן בהרצליה זה קורה בזמן הכי פחות נוח שיש. אם אתם לא רוצים שזה יקרה לכם שימו לב תמיד מה אתם עושים עם מפתחות הבית והרכב ותחשבו פעמיים לפני שאתם יוצאים מן הבית או הרכב שלכם. אנשים רבים מאבדים את המפתחות שלהם ברגע של סערת רגשות או היסח דעת.

כך למשל אם בזמן מלחמה אתם רצים למקלט בבניין המגורים שלכם – תמיד תקפידו לקחת את המפתחות אתכם. אם בבית שלכם יש דלת כניסה שננעלת באופן אוטומטי כאשר יוצאים מהבית – יכול לקרות מצב שתרצו למקלט וכאשר תחזרו הביתה בחזרה תגלו שהוא נעול, שאין אף אחד בבית, שאין לכם פלאפון (כי הוא בתוך הבית) וששכחתם לקחת את המפתחות שלכם. כלומר במילים אחרות אין לכם שום דרך עכשיו ליצור קשר עם קרובי משפחה או חברים או להזמין מנעולן בשביל להיכנס לבית.

הזמנה של מנעולן בהרצליה בשבת

הזמנה של מנעולן בהרצליה בשבת נראית לאנשים רבים מיותרת או לא מתאימה. למעשה אם קורה לכם מקרה חירום ביום שבת כמו למשל מקרה בו הילדים או התינוק שלכם ננעלו לבד בחדר הילדים או בכל חלל אחר בבית – השבת תוכל לחכות – אבל הילדים שחשים פחד, חרדה ומצוקה לא יוכלו!

לכן כדאי תמיד בעת שאתם חשים צורך (כל אחד יכול להרגיש שאירוע שונה הוא מקרה חירום. אירוע שבשביל אדם א' הוא חמור ומפחיד יהיה בשביל אדם ב' דבר שאין להתרגש ממנו) תזמינו מנעולן בשבת.

האמינות והמקצועית של זוהר המנעולן בהרצליה

זוהר המנעולן מעניק שירות בכל אזור הרצליה. הוא מעניק שירות מקצועי ברמת אמינות גבוה וכל זאת באדיבות וחיוך. חשוב לציין שזוהר עובד גם בשעות הקטנות של הלילה וגם בשבתות. אם אתם צריכים:

 1. תיקון דלת טרוקה בהרצליה
 2. התקנת מחזיר שמן
 3. שירות התקנת צילינדר
 4. שירות של החלפת צילינדר בדלת
 5. שירות פריצת כספות
 6. התקנת קודן מכני בהרצליה
 7. שירות התקנת כספות
 8. שירות התקנה של דלת חכמה או עינית דיגיטלית בדלת
 9. שכפול מפתחות
 10. התקנת ידית בהלה בהרצליה


חשוב שתזכרו שזוהר מעניק את כל השירותים האלו באופן מהיר, מקצועי והטוב ביותר שתוכלו לבקש. מנעולים זה לא משחק ולא כל אחד יכול לפרוץ או להתקין מנעול. במידה ואתם צריכים לפרוץ או להתקין מנעול אל תבקשו עזרת חבר – גם אם הוא הכי מכושר בעולם ולא תבצעו את העבודה בעצמכם. מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט ואין קל מזה: טלפנו והתייעצו עם זוהר המנעולן!  052-4175228