נתקעתם? זמינות 24/7 - הגעה תוך 15 דקות בלבד !

מנעולן ביבנה

🏅 זוהר מנעולן יצאת צדיק

⏰ 15 דקות הגעה

☎️ זמין 24/7 כולל ערבי חג 🗓

דף הבית » אזורי שירות » מנעולן ביבנה

כאשר אתם עוברים לדירה שכורה חדשה – חשוב שבתיאום מול בעל הבית שלכם תזמינו מנעולן ביבנה שיתקין מנעולים חדשים בדלתות הכניסה והיצאה מהבית. אתם אף פעם לא יכולים לדעת מי גר בבית לפניכם. אם במקרה גם לפניכם בבית מישהו עם עבר פלילי – הוא יוכל להשתמש במפתחות הישנים שלו בשביל להיכנס לבית השכור שהוא עכשיו שלכם (והיה פעם שלו) ולגנוב ממכם רכוש – מבלי שאפילו תהיו מודעים לכך.

לא כל גניבה של רכוש היא גניבה של מחשב או טלוויזיה. גנבים יכולים לגנוב ממכם גם תכשיטים או כסף או את הדרכון ששמתם עמוק בארון הבגדים – ורק שזה יהיה מאוחר מדי תגלו שנשדדתם.

האם כדאי להחליף צילינדר בבית ביבנה לבד?

אנו לא חושבים על כך אך דלתות הן המצאות גאוניות. הן מאפשרות לנו פרטיות, שקט ואיכות חיים ולכן הן קריטיות לחיינו. תארו לכם כי פתאום אין לכם דלת בחדר הבית או אפילו דלת כניסה ותבינו עד כמה אי אפשר להסתדר בחיים ללא דלתות. לכן כאשר יש לנו בעיה בצילינדר הבית אנו נמצאים בקושי עצום מכיוון שאנו לא יכולים לנעול את הדלת.

כאן עולה השאלה האם כאשר יש לנו צילינדר תקול אנו צריכים להזמין מנעולן ביבנה או לפתור את הבעיה לבד? ב-99% מהמקרים יהיה עדיף לכם להזמין מנעולן מכיוון שלבד אתם תתקשו לפתור את הבעיה. החלפת צילינדר מחייבת ידע ומקצועיות רבים ואנו חייבים לציין שאם תנסו לפתור את הבעיה לבד אתם יכולים לגרום לנזק עצום לדלת שלכם וזה כמובן חמור מאוד.

מדוע להתייעץ עם מנעולן ביבנה לפני קניית כספת?

כאשר אנו פונים אל מנעולן ביבנה אנו חושבים על מקרים בהם ננעלת לנו הדלת או ננעל לנו האוטו ואכן אלו רוב המקרים שבהם נצטרך מנעולן, אך תתפלאו לשמוע כי לצד זאת כדאי לנו גם לפנות אל מנעולן לפני קניית כספת.

כאשר אנו קונים כספת אנו נרצה להבטיח כי איש לא יוכל לפרוץ אותה וכי לא יוכלו לגנוב מאתנו בעת פריצת הכספת. אין עוד איש אשר יודע כמה הכספת בטוחה כמו מנעולן ולכן הוא יוכל לייעץ לכם בצורה הטובה ביותר איזה כספת לקנות. אם אתם רוצים לקבל תמורה מלאה לקניית הכספת ולהבטיח כי היא בלתי פריצה פנו אל מנעולן וכך תוכלו לישון בשקט בלילה.

למעשה יש הרבה מאוד סוגים שונים של כספות. חשוב להבדיל בין הכספת הפרטית שיש לכל אחד בבית ובין כספות גדולות יותר של מוסדות ציבורים או עסקים. לרוב הכספות הבית הביתיות יהיו עם מנגנון נעילה שנפתח על ידי: מפתח, קוד דיגיטלי או קוד מכני, או מפתחות או כרטיס מגנטי מיוחד שהוא כמו מפתח. יש גם כספות מתקדמות יותר כמו כספות שניתן לפתוח רק בעזרת טביעת אצבע.

מה לעשות אם הילד ננעל בתוך הבית?

אחד הסיוטים של כל הורה הוא שהילד יינעל בתוך הבית בטח אם אנו מדברים על ילד קטן. על כן עולה השאלה מה לעשות במקרה ודבר כזה קורה? אם כן קודם כל פנו במיידי אל מנעולן ביבנה וודאו כי הוא יגיע אליכם במהירות.

לצד זאת, הרגיעו את הילד בבית ואמרו לו כי העזרה תגיע במהירות. כדאי גם לתאר למנעולן את המצב בכדי להבטיח כי הוא יגיע מהר ויבין את חומרת המצב. נציין גם כי לא כדאי להתחיל ולנסות לפרוץ לבית בטח אם אתם גרים בבניין דירות וזאת מכיוון שאתם יכולים לגרום לנזק לבית ואף להיפצע או חמור מכך בעת הפריצה לבית.

איזה ידע מקצועי חשוב שיהיה למנעולן ביבנה

מנעולן הוא לא שוטר והוא לא פרמדיק. הוא איש מקצוע שיוכל לעזור לכם בפתיחת דלתות, התקנת דלתות או פרימה של דלתות. למעשה תחום המומחיות של רוב מי שהוא מנעולן הוא או בפריצה או בהתקנה ותיקון של מנעולים.

רובנו לא מקדישים לכך מחשבה, אך למעשה קיימים עשרות סוגים של מנעולים כאשר לכל סוג יש עשרות או מאות דגמים הנבדלים גם אחד מהשני. הקטגוריות העיקריות של סוגי מנעולים הן:

  • מנעול דיגיטלי
  • מנעול צילינדר
  • מנעול ביומטרי
  • מנעול תלוי
  • מנעול עליון


כמובן שיש עוד הרבה מאוד סוגים של מנעולים. לכל סוג מנעול יש שיטה אחרת לפתיחה או פריצה שלו וזאת מכיוון שהמנגנון של כל מנעול שונה. חשוב שתנסו לתאר למנעולן לפני שאתם מזמינים את המנעולן את סוג המנעול שיש לכם – עד כמה שאתם יודעים או יכולים. גם לשלוח לו תמונה של המנעול יכולה להועיל ולעזור למנעולן לדעת איזה כלי עבודה הוא צריך להביא.

5 סיבות למה כדאי לכם לשכור את זוהר המנעולן ביבנה

  • זוהר הוא מנעולן מנוסה
  • הזמינות של זוהר גבוה
  • זוהר עובד בשבתות ובמהלך כל שעות היום והלילה
  • זוהר הוא איש מקצוע ישר ואמין
  • זוהר הוא גם פורץ מנעולים


איזה עוד תכונות אפשר לבקש ממנעולן חוץ מאלו שיש לזוהר? התכונות המקצועיות של זוהר מאפשרות לו פעם אחר פעם כל קריאה מחדש להעניק שירות מעולה ואישי לקהל הלקוחות שלו. הלקוחות של זוהר מגוונים והם כוללים עסקים, משפחות, בתי ספר, גני ילדים ועוד… . רגע לפני שאתם אומרים נואש ורוצים לפרוץ את החלון בשביל להיכנס לבית או למשרד – תזמינו את זוהר ותחסכו לכם הרבה מאוד כאב, סיכון מיותר ועבודת ניקיון לא נחוצה.

הזמינו עוד היום את זוהר המנעולן – ותזכו לקבל שירות איכותי, מהיר ומקצועי בעיר יבנה והסביבה שלה.
חייגו עכשיו לזוהר פורץ מנעולים ביבנה 052-4175228