נתקעתם? זמינות 24/7 - הגעה תוך 15 דקות בלבד !

מנעולן ביהוד

🏅 זוהר מנעולן יצאת צדיק

⏰ 15 דקות הגעה

☎️ זמין 24/7 כולל ערבי חג 🗓

דף הבית » אזורי שירות » מנעולן ביהוד

אם אתם מחפשים מנעולן ביהוד – הגעתם למקום הנכון! זוהר הוא מנעולן ביהוד והסביבה הוא מגיע לכל נקודה ביהוד תוך 15 דקות וזמין 24/7. הוא מעניק שירותי חירום ללקוחות שלו גם באמצע הלילה או בשבתות. זוהר הוא לא רק מנעולן מקצועי אלא גם פורץ מנעולים ומתקין כספות.

מדוע הכשרה של מנעולן ביהוד היא קריטית

כל אחד מאתנו מצפה לקבל עבודה טובה מבעל מקצוע שאנו מזמינים. כך למשל כאשר אנו פונים אל עורך דין אנו מצפים ממנו שייצג אותנו על הצד הטוב ביותר ויעמוד על הזכויות שלנו. אותו דבר כאשר אנו פונים אל מנעולן ביהוד. אנו מצפים מן המנעולן שייתן את הייעוץ הטוב ביותר או יפרוץ את המנעול בצורה מושלמת.

כאן עולה השאלה, איך נדע מה רמת המנעולן לפני שאנו מזמינים אותו? אם כן אנו מציעים לכם לבחון את ההכשרה של המנעולן. אם המנעולן למד במכללה מוכרת ומקצועית הרי שהידע שלו הוא הרבה יותר רחב מחאפר אשר לא למד את המקצוע מעולם. ההכשרה משפיעה על כל בעל מקצוע מרופא ועד רואה חשבון וכך גם אצל מנעולן ולכן ההכשרה של המנעולן היא דבר חשוב ביותר שפשוט אבל פשוט אסור לזלזל בו.

התקנת מנעול כספת ביהוד

לכל אדם יש דברי ערך יקרים מאוד אשר הוא מפחד שיגנבו או שישדדו אותם ממנו. אלו יכולים להיות תכשיטים, כסף, זהב או כל דבר אחר בעל ערך. על רקע זה עולה השאלה איך אנו יכולים להגן על דברי הערך הללו ולמנוע את גניבתם?
כספת בבנק היא מאוד יקרה ולא רק זאת אם נאחסן את דברי הערך בבנק הם לא יהיו זמינים אלינו ואנו נתקשה להשיגם בקלות. לכן ההמלצה הכי טובה שאנו יכולים לתת לכם היא להתקין כספת בבית שלכם.

התקנת מחזיר שמן בדלת ביהוד

החכמה נמצאת בפרטים הקטנים כך למשל אנו נהנה מסרט מושקע עם סצנות מרגשות אך גם עם רגעים מפתיעים אשר משפיעים על כלל הסרט. פרט קטן בעל משמעות אדירה הוא גם בכל הקשור אל מנעולים.
מנעול מורכב מצירים וצירים אלו יכולים להיתקע אם אין להם שמן. לכן ההמלצה שלנו היא בכל דלת ומנעול לבצע התקנת מחזיר שמן. מחזיר זה ימנע מן הציר להיתקע ויבטיח כי הוא יהיה משומן וכך המנעול והציר יעבדו כמו שצריך.

אתם צריכים לדעת כי ההתקנה של מחזיר שמן היא מסובכת וקשה מאוד לעשות זאת לבד. לא רק זאת אלא שלא כל מנעולן יכול לבצע את ההתקנה של המחזיר. לכן אם אתם קונים דלת חדשה ורוצים להתקין בה מחזיר או אם אתם רוצים להתקין מחזיר שמן בדלת ישנה אנו מציעים לכם לוודא עם המנעולן שהוא יודע איך לבצע את ההתקנה ושלא תהיה לו בעיה לעשות זאת.

אם אתם מתקינים כספת אתם צריכים גם לפנות למנעולן אשר יבצע התקנת מנעול כספת. עליכם להבין כי ההתקנה של המנעול היא קריטית וזאת מכיוון שללא מנעול טוב הכספת תהיה פרוצה לכל דכפין. לכן אנו מציעים לכם לבחור מומחה אמיתי לכספות כמו זוהר המנעולן אשר יודע להתקין מנעולים כמו שצריך וכך חפצי הערך שלכם יהיו מוגנים ואתם תוכלו לישון בשקט בלילה.

מדוע כדאי להתקין שבב על מפתח?

מנעולן לא מטפל רק בכספות אלא גם במנעולים של בתים ומשרדים. כל מומחה למנעולים יגיד לכם כי איבוד מפתחות זה בעיה רצינית. אין אדם אשר לא איבד מפתח בעבר ואז אין ברירה אלא להזמין מומחה למנעולים.

אז איך אפשר להימנע מאיבוד מפתחות וקריאה למנעולן? אם כן אנו מציעים לכם לשים שבב אלקטרוני על המפתחות שלכם ולחבר את השבב לסמארטפון או לפלאפון ואז לאתר את המפתח בקלות. השבב הזה הוא לא יקר והוא יקל מאוד על חייכם.
אם אתם מחליטים לא להתקין את השבב שימו את המפתחות על מחזיק מפתחות עם עוד מפתחות וכך יהיה לכם יותר קשה לאבד את המפתחות מכיוון שיהיו הרבה מהם.

האם כדאי להתקין קודן מכני ביהוד

אין ספק כי אם אתם רוצים הגנה מלאה לדלת שלכם במשרד או בבית כדאי להתקין לוח קודן אשר ימנע כניסה אל הבית שלכם או המשרד. כדאי להתייעץ עם מומחה המנעולים איזה לוח להתקין והאם באמת אנו צריכים לוח כזה וכך נוכל לחיות בשלווה בביתנו או משרדנו.

מדוע כדאי להתקין מנעול חכם?

לצד מחזיר שמן כדאי לכם גם לשים לב איזה מנעול אתם מתקינים על בדלת שלכם בטח אם זו דלת הכניסה לבית. דלת הכניסה לבית היא הדלת החשובה בבית והיא מונעת כניסה של גורמים לא רצויים לבית.

המנעול משפיע מאוד על נושא הכניסה לבית ולכן ההמלצה הכי טובה שאנו יכולים לתת לכם היא להתקין מנעול חכם בדלת הכניסה.
מנעול זה ימנע כניסה ויגרום לפורצים לעבוד קשה מאוד בניסיון הפריצה לבית שלכם. עד שהפורצים יצליחו אם בכלל להיכנס לבית שלכם אתם תאתרו אותם והמשטרה תגיע ותמנע את ניסיון הפריצה ולכן כה כדאי להתקין מנעול חכם בדלת הכניסה לבית שלכם.

האם אפשר להתקין מנעול חכם לבד

עליכם לדעת כי התקנה של מנעול חכם לדלת הכניסה או לכל לדלת לצורך העניין היא לא דבר פשוט בכלל. לכן אנו מציעים לכם להזמין מנעולן אשר יתקין את המנעול החכם וכך יבטיח כי המנעול יעבוד כמו שצריך וימנע מגורמים לא רצויים להיכנס לבית שלכם. ללא מנעולן אתם מסכנים את עצמכם ואת באי הבית שיפרצו אליכם הביתה ובכך לא כדאי לזלזל.
בין השירותים שזוהר מספק:

  1. פריצת מנעולים ביהוד
  2. שכפול מפתחות לכל מבנה
  3. התקנת מחזיר שמן ביהוד
  4. התקנה של עינית דיגיטלית ביהוד
  5. החלפת צילינדר ביהוד
  6. התקנת קודן מכני
  7. התקנת דלת חכמה
  8. התקנת ידית בהלה ביהוד
  9. החלפת מנעולים


כאשר אתם מזמינים את זוהר אתם יכולים להרגיש שאתם בידיים טובות!
חייגו עכשיו זוהר פורץ מנעולים ביהוד 052-4175228 !