נתקעתם? זמינות 24/7 - הגעה תוך 15 דקות בלבד !

מנעולן בלוד

🏅 זוהר מנעולן יצאת צדיק

⏰ 15 דקות הגעה

☎️ זמין 24/7 כולל ערבי חג 🗓

דף הבית » אזורי שירות » מנעולן בלוד

יש הרבה דברים חשובים אצל בעלי מקצוע כמו איכות העבודה שלהם, המחיר שהם גובים, המקצועיות שלהם והיכולות הטכניות שלהם וזה נכון לכל בעל מקצוע מרופא ועד מנעולן בלוד. אך יש תכונה שחייבת להיות לכל בעל מקצוע שנותן שירות ללקוחות ועובד עם אנשים והיא אדיבות.

כל מנעולן הוא נותן שירות והוא עובד עם מגוון רחב של לקוחות ולכן חשוב מאוד שהוא יהיה אדיב. כשאתם מזמינים מנעולן ניתן לדעת כבר משיחת הטלפון הראשונית בפניה שלכם אליו האם הוא אדיב או לא.
בכל מה שקשור לזוהר המנעולן – אין בכלל שאלה!!!!
זוהר הוא בעל מקצוע אדיב – לכל לקוח!!!!

זוהר הוא מנעולן בלוד ובכל הסביבה של העיר וגם בגוש דן. כאשר אתם שוכרים את השירותים של זוהר אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו תמורה מלאה ואיכותית מאוד עבור הכסף שלכם. זוהר הוא לא רק אדיב ואיש מקצוע מיומן בתחום של התקנת מנעולים, התקנת צילינדרים או פריצת מנעולים בלוד – הוא גם אמין מאוד וישר כסרגל.

שירותי מנעולן בלוד – לא ללקוחות פרטיים בלבד

פעמים רבות כאשר אנו חושבים על מנעולן בלוד אנו חושבים על לקוחות פרטיים שננעלים מחוץ לבית שלהם ואין ספק כי זה חלק מרכזי מעבודתו של מנעולן. אך שימו לב מנעולן טוב מספק גם שירותים רבים ללקוחות עסקיים.
לקוח עסקי יכול להינעל מחוץ למשרד שלו. ללקוח עסקי יכולה להיות גם בעיה עם הכספת שלו אשר תינעל לו והוא לא יצליח לפתוח אותה.

ללקוח עסקי יהיה דחוף מאוד לפתור את הבעיות עם המנעולים ולכן הוא צריך מנעולן המתמחה בפריצת מנעולים ועושה זאת על הצד הטוב ביותר שיש.
אם יש לך עסק באזור העיר לוד – כדאי לכם לשמור את המספר של זוהר המנעולן לכל מקרה שלא יקרה.

מה חשוב אצל מנעולן הנותן שירות ללקוחות עסקיים?

אם אתם לקוח עסקי שצריך את השירותים של מנעולן בלוד, עליכם לשים לב לאיזה מנעולן בדיוק אתם פונים לשם קבלת שירות. האם הוא אמין? האם יש לו תעודת יושר? האם יש לו ביטוח? האם הוא עובד לכל ארוך שעות היממה וגם בימי שבת?

לצד זאת, אתם צריכים גם שהמנעולן יהיה זמין לעבודה ולא ייתן לכם להתבשל שעות על גבי שעות עד שיגיע אליכם. כדאי גם לבחון את השירות של המנעולן ולוודא כי הוא אדיב, נחמד ובעל אישיות טובה וזאת בכדי להבטיח כי יהיה לנו נעים לעבוד אתו.

מזמינים מנעולן? וודאו כי הוא עובד על פי החוק

אם אתם מזמינים מנעולן בלוד או בכל עיר אחרת כדאי לכם לוודא כי המנעולן עובד על פי חוק ויש לו רישיון עבודה. אם למנעלן ששכרת יש תעודת יושר אז זו התחלה טובה, וסימן שהוא יעשה את העבודה שלכם על הצד הטוב ביותר. תעודת יושר היא גם סימן המראה לכם כי המנעולן הוא מומחה אמיתי שאפשר לסמוך עליו בפריצה והוא טוב גם ללקוחות עסקיים וגם ללקוחות פרטיים.
והכי חשוב! מנעולן בעל תעודת יושר הוא אדם שאין לו עבר פלילי ושניתן לסמוך עליו. מנעולן שאין לו תעודת יושר – לא כדאי לשכור אותו וחשוב לשים לב שאתם מקפידים לשכור אך ורק בעל מקצוע שיש לו תעודת יושר.

זוהר מנעולן בלוד בשבת 

זוהר הוא מנעולן שעובד בלוד גם בשבתות. אם אתם זקוקים לאיש מקצוע אמין שתוכלו לסמוך עליו שיהיה לו גישה למפתחות ולמנעולים של העסק ולכספות של העסק – זוהר הוא האיש הנכון עבורכם. זוהר מספק מגוון רחב של שירותים לעסקים:

  • פריצת מנעולים בלוד
  • החלפת צילינדר בדלתות העסק\משרד
  • התקנת דלת חכמה בכניסה לעסק
  • התקנת עינית דיגיטלית בכניסה הראשית לעסק
  • תיקון מנעולים
  • שכפול מפתחות

טיפים לבחירת מנעולן בלוד

כאשר אתם שוכרים מנעולן חשוב שתעשו הכול בשביל להעביר ולהסביר למנעולן באופן הברור ביותר מה הצורך שלכם ממנו. מה אתם רוצים שהוא יתקין? או יתקן? זה יחסוך לכם ולו הרבה זמן, עצבים וכן – גם כסף. הדרך הקלה ביותר להסביר באופן ברור איזה בעיה או צורך יש לכם בבית או בעסק שקשורים למנעולים היא פשוט לצלם לו למנעולן את הדלת או המפתחות שאתם רוצים שהוא יתקן או יתקין.

למנעולנים יש ראיה חדה וניסיון מקצועי רב – זוהר המנעולן ראה כבר את כל מה שקשור לצילינדרים, כספות, מפתחות ודלתות. הוא יוכל לומר לכם תוך זמן קצר – האם הוא האיש המתאים למשימה שלכם או לא. זהו פשוט ולעניין.

איך לשמור על הדלת שלכם

בעולם ובארץ קיימים אין ספור סוגים של מנעולים ודלתות, אשר נבדלים אחד מהשני במידת התחכום, היוקרה, הבטיחות והאיכות של הבנייה והעיצוב שלהם. למעשה הבסיס של כל דלת וכל מנעול – הוא צילינדר.

הצילינדר הוא המנגנון הבסיסי ביותר שאחראי בדלת על נעילה ופתיחה שלה. מנעולים רגילים הם מנעולים בעלי צילינדר פשוט. דלתות רגילות הן לרוב דלתות שהן לא חכמות או שאין להן עינית דיגיטלית. כלומר כל דלת מעץ, זכוכית או פלדה – יכולה להיות דלת רגילה.

דלת ממד או דלת של מקלט למשל הן לא דלתות רגילות. אם אתם רוצים למנוע תקלות חוזרות ונשנות במנעולים והדלתות בעסק שלכם – חשוב לוודא שהצילינדר של הדלת תקין, לא שחוק, לא מחליד ולא מתפורר מרוב זה שהוא ישן.
לכל בעיה או עזרה שאתם צריכים פנו אל זוהר המנעולן 052-4175228