נתקעתם? זמינות 24/7 - הגעה תוך 15 דקות בלבד !

מנעולן בסביון

🏅 זוהר מנעולן יצאת צדיק

⏰ 15 דקות הגעה

☎️ זמין 24/7 כולל ערבי חג 🗓

דף הבית » אזורי שירות » מנעולן בסביון

אם אתם זקוקים לשירות של פריצת מנעולים בסביון כדאי לכם לשכור את השירות של פורץ מנעולים שהוא גם מנעולן בהכשרה שלו. מנעולן מקצועי יוכל לומר לכם על ידי בחינה מהירה של מנעול – האם הוא יכול לפרוץ אותו או לא. כאשר יש לכם מנעול תקול או דלת שלא נפתחת בבית – חשוב מאוד שתצלמו למנעולן שאתם רוצים את הסיוע והעזרה המקצועיים שלו תמונה של המנעול שאותו אתם רוצים שהוא יתקן או יפרוץ או יתקין.

מנעולן מקצועי שיש לו יושר מקצועי ידע לומר לכם האם הוא האיש שיכול לעזור לכם ואם הוא לא רוב הסיכויים שהוא ידע להפנות אתכם לאיש מקצוע אחר שכן יוכל לעזור לכם.
תמיד עדיף לעבוד עם איש מקצוע אמין כי זה אומר שיהיה קל יותר לסמוך עליו. אתם יכולים להרגיש בשיחה הטלפון בה אתם מזמינים מנעולן האם אתם מתחברים למנעולן והאם הוא אמין לפי דעתכם.

מה יכול לקרות אם אנסה לפרוץ מנעול לבד

נאמר כי אתם ננעלים מחוץ לבית ואתם רוצים לחסוך כסף וזמן ומנסים לפרוץ את המנעול לבד, מה יקרה במצב כזה? אם כן פריצה עצמאית של מנעולים היא טעות קריטית וחמורה מאוד.

עליכם להבין כי אם תנסו לפרוץ לבד את המנעול ללא ידע, ללא ציוד מתאים וללא ניסיון אתם או שלא תצליחו או שתגרמו נזק כבד למנעול. כך יצא כי תוציאו פי כמה יותר כסף מאשר לו הייתם מזמינים מנעולן בסביון מראש. לכן מנעול לא פורצים לבד אלא תמיד מזמינים מנעולן מומחה שיסייע לכם בפריצה, יחסוך לכם כסף רב ויאפשר לכם לחזור ולהשתמש בדלת ובמנעול כמו שצריך.

הסכנה בפריצת מנעול לבד היא לא רק סכנה ממשית לרכוש היא יכול להיות גם איום ממשי על הבריאות הפיזית שלכם. אם תנסו לפרוץ לבד מנעול אתם במקרה הטוב לא תצליחו ותגרמו לנזק לדלת או לכספת שלכם – במקרה הכי גרוע אתם יכולים במהלך ניסיון הפריצה להיפצע במהלך ניסיון זה. גם מבחינה רגשית לא מומלץ שתנסו לפרוץ מנעולים לבד. למה?
כאשר אתם צריכים לפרוץ באופן דחוף מנעול אתם חשים חרדה רבה ודחיפות שזה יקרה מהר. בדרך כלל רוב האנשים לא מצליחים לתפקד תחת לחץ וחרדה ואז מה שקורה הם נכשלים ונוצר אצלם יותר תסכול וחרדה מהמצב.

האם אפשר לפרוץ מנעול בסביון בעזרת מדריך יוטיוב

יש היום אנשים אשר נעזרים ביוטיוב לכל דבר מתיקון מכונת כביסה ועד בניית ארון. לכן עולה השאלה האם יוטיוב יכול להחליף מנעולן בסביון? והתשובה היא שממש אבל ממש לא.

אתם צריכים להבין כי מפריצת מנעולים היא בין הדברים המורכבים שיש בעולם ההנדי מן ויוטיוב לא יכול לסייע לכם בכך. כפי שאמרנו בפסקה הקודמת פריצת מנעול לבד גם אם בעזרת יוטיוב היא לא אפשרית והיא רק תגרום לכם נזק אדיר. לכן תמיד אבל תמיד כדאי להזמין מנעולן ולא לנסות ולפרוץ את המנעול לבד וזה משהו שאין עליו מחלוקת או שאלה וכל מומחה למנעולים יגיד לכם את זה.

בדיוק באותו האופן של תעשו לעצמכם סתימה בשן או תבנו לבד מקלט נגד טילים – כך גם אין לכם את הידע, הכלים, הניסיון וההבנה המתאימים לפרוץ מנעולים לבד וזה לא משנה כמה אתם חכמים, מוכשרים או טובים בעבודות מכניות.
יש מקרים בחיים בהם חשוב לדעת שאין ברירה ופשוט חייבים לקבל עזרה מקצועית ופריצת מנעולים היא אחד המקרים האלו.

האם כדאי לקנות דלת עם קודן מכני בסביון

אם אתם רוצים הגנה יותר טובה מהדלת שלכם בהחלט יכול להיות כי כדאי לכם לקנות דלת עם קודן. אם אתם חוששים שמא תינעלו מחוץ לדלת בגלל ששכחתם את הקוד אנו חייבים לציין כי מנעולן בסביון ידע כיצד לפרוץ גם דלת עם קודן ולכן אתם לא צריכים לחשוש שמא תישארו מחוץ לבית או למשרד למשך זמן רב.

היתרון המרכזי של דלת עם קודן הוא שלא צריך בשבילה מפתח שאפשר אולי לאבד או לשכוח באיזה שהוא מקום. בשביל לפתוח דלת עם קודן צריך רק יכולת זיכרון בסיסית טובה או אפילו רק יכולת זיכרון תקינה.

 יש מספר טיפים שיכולים לסייע לכם לזכור את קוד הכניסה לבית שלכם:

 1. תבחרו קוד שיש לו משמעות רגשית עבורכם (התאריך בו הצעתם נישואים, התאריך בו הכרתם, השעה המדויקת והיום בהם נולד הילד הראשון שלכם. מומלץ לא לבחור תאריכים שידועים להרבה אנשים כמו ימי הולדת למשל או מספר טלפון, כי קל מאוד לנחש אותם)
 2. תקפידו לשנן את הקוד – כך שלא תצטרכו לרשום אותו על פתק שיוכלו לגנוב ממכם.

זוהר המנעולן בסביון -שירות מסביב לשעון כולל בשבת!

זוהר המנעולן מספק שירות בעיר סביון מסביב לשעון כולל בימי שבת ובאמצע הלילה. השירותים של זוהר הם מגוונים מאוד וכולם ניתנים ברמה המקצועית הגבוה ביותר שיש:

 • התקנת ידית בהלה
 • החלפת צילינדר
 • החלפת מנעולים
 • שכפול מפתחות לכל מבנה
 • התקנת מחזיר שמן
 • התקנה של עינית דיגיטלית
 • התקנת קודן מכני
 • התקנת דלת חכמה
 • פריצת מנעולים


כדאי לכם לשכור את השירות של זוהר אם אתם צריכים את אחד השירותים שהוא מציע. זוהר יכול גם לייעץ לכם איזה סוג מנעולים כדאי לכם לקנות לכל חדר בבית וגם איזה סוג כספת הכי יכולה להתאים לכם מבחינת המחיר, הגודל והתכונות השונות שלה (האם היא חסינה לאש, מה דרך הנעילה שלה? במפתח? דרך קוד? באמצעות טביעת אצבע).

פנו עכשיו לזוהר המנעולן בסביון 052-4175228  והוא ישמח לתת לכם מענה.