נתקעתם? זמינות 24/7 - הגעה תוך 15 דקות בלבד !

החלפת מנגנון

🏅 זוהר מנעולן יצאת צדיק

⏰ 15 דקות הגעה

☎️ זמין 24/7 כולל ערבי חג 🗓

דף הבית » סוגי שירותים » החלפת מנגנון

מנגנון הוא למעשה אחד החלקים הכי חשובים בכל מנועל ובכל דלת. הדלת מורכבת כך שיש בה מנעול ולכל מנעול מנגנון נעילה משלו. לכל סוגי הדלתות יש מנגנון למנעול שלהן – מדלתות של מבנים ועד דלתות של ארונות או של כספות. כאשר אתם רוצים מכל סיבה שהיא להחליף את המנגנון של מנעול הדלת חשוב שתעשו זאת בעזרת איש מקצוע אמין כמו מנעולן או פורץ מנעולים.

החלפת המנגנון נעשית באופן מדויק ועדין ממש כמו בפעולה כירורגית וזאת על מנת שהדלת או הכספת לא יפגעו ויצאו מכלל שימוש. חשוב להיות מודעים לכך שקיימים הרבה מאוד סוגים שונים של מנגנונים של מנעולים ולא כל מנגנון שמתאים לדלת א' יתאים לדלת ב' וכן הלאה. לכן חשוב להתאים באופן מותאם אישית זו המנגנון לסוג הדלת או הכספת הספציפיים שיש לכם.

מנגנון לדלת מולטילוק

למה בכלל צריך להחליף את המנגנון של המנעול

רוב האנשים בוחרים להחליף את המנגנון של דלתות הבית שלהם באחד מהמקרים הבאים:

 • לאחר שפרצו לבית שלהם
 • כאשר הם עוברים לבית או דירה חדשים ולא רוצים שלדיירים הקודמים תהיה גישה לפתיחת המנעולים של הבית
 • כאשר יש תקלה במנגנון הקיים של הדלת (כמו למשל חלודה, חלק מסוים שהתפרק או מפתח שנתקע בפנים)


החלפת המנגנון היא לא דבר שכדאי לכם לעשות לבד – כי זה יכול לגרום לנזק רב לדלת שלכם, כך שבסוף התהליך לא תצטרכו להחליף רק את המנגנון אלא גם את הדלת עצמה או לקנות כספת חדשה.
אם תנסו להחליף לבד את המנגנון או לפרוץ אותו אתם מסתכנים גם בכך שתהרסו את הכספת שלכם ותוציאו אותה מכלל שימוש עד מצב בו יהיה קשה מאוד להוציא את מה שיש בתכולה הפנימית שלה.

מה החשיבות של המנגנון בדלת

המנגנון של המנעול חשוב כי הוא מה שאחראי על נעילה ופתיחה תקינים של הדלת.
כאשר המנגנון ישן מאוד או כאשר יש בו חלודה – הפתיחה והסגירה של המנעול יכולים לקרטע עד כדי מצב שנתקע בחדר שהמנגנון של הדלת שלו תקוע ואין לנו יכולת לצאת או להיכנס מהחדר.

רוב המנגנונים של הדלתות לא נהרסים או יוצאים מכלל שימוש כך פתאום – אלא מתקלקלים לאט מאוד בתהליך שלוקח זמן. לכן, חשוב שתשימו לב מתי המנגנון של הדלת הופך להיות פחות גמיש והוא לא עובד ואז תחליפו או תתקנו אותו.

מנגנון לדלת של חברת שיריונית חסם

החלפת מנגנון בדלת

החלפת מנגנון לדלת יכולה לאפשר לכל אחד ליהנות מדלתות בבית שהרבה יותר קל לסגור ולפתוח. כאשר המנגנון במנעול הדלת שלכם מתקלקל – אתם לא חייבים להחליף את כל הדלת ולהוציא אלפי שקלים.
הרבה יותר משתלם להחליף רק את המנגנון של המנעול או את הצירים של הדלת שמחוברים למשקוף. החלפת מנגנון של דלת פלדה שונה מהחלפה של מנגנון של דלת עץ או דלת זכוכית.

החלפת מנגנון לכספות

לכל כספת יש סוג מנגנון ייחודי משלה. את המנגנון פותחים באמצעות –

 1. קוד מכני
 2. מפתח
 3. זיהוי ביומטרי
 4. קוד דיגיטלי


ניתן לדעת מתי המנגנון של הדלת לא עובד באופן פשוט מאוד – במצב בו לא ניתן לפתוח או לסגור את הדלת – אז סימן שהמנגנון מקולקל או זקוק לשימון או החלפה.
כאשר יש לדלת שלכם מנגנון נעילה ופתיחה מסוג מסוים – חשוב לציין איזה סוג בדיוק זה בפני בעל המקצוע שאתם פונים אליו בשביל עזרה. כאשר אתם פונים לבעל המקצוע כדאי לכם לציין בפניו כמה זמן יש לכם את הדלת (מה "הגיל" שלה) ומאיזה יצרן היא.

מנגנון לדלת עץ ישנה

תיקון מנגנון

תיקון מנגנון זה עסק למומחים שמבינים בכך. לא כל בעל מקצוע יודע לתקן כל מנגנון של כל דלת.
כאשר יש תקלה במנגנון שלכם ואתם רוצים לתקן, תעשו בחוכמה עם תשלחו לבעל המקצוע שאתם רוצים שיעזור לכם בתיקון – תמונה של:

 • הדלת עצמה
 • סוג הדלת
 • את התקלה עצמה במנגנון (כמו למשל מצב בו המנגנון יצא מהמקום)
  בעל המקצוע יוכל לומר לכם האם הוא יכול לסייע לכם או לא.


חשוב לציין שישנן דלתות ישנות יותר מסוגים שונים, שבזמן החלפת המנגנון חייב לפרק את הדלת ולהשכיב אותה על הצד על מנת להחליף את המנגנון, יתרה על כך ישנן מנגנונים מדגמים כה ישנים, שלא מיוצרים ומותקנים היום יותר שרק מנעולן מקצועי כמו זוהר המנעולן עם ניסיון וותק רב ידע לטפל בהם !

מנגנון לדלת עץ חדשה

פריצת מנגנון

פריצת מנגנון של דלתות היא דבר עדין שחשוב לעשות אותו לאט. פריצה מהירה או אגרסיבית מדי יכולה לגרום לנזק בלתי לדלת (גם לדלת של מבנה וגם לדלת של כספת או ארון). חשוב שהפריצה תערך לא תחת לחץ וחרדה.

לכן חשוב קודם כל של תנסו לפרוץ את המנגנון לבד לפי הדרכה של סרטונים ביוטיוב. עוד כדאי שתזמינו בעל מקצוע שתחום המומחיות שלו הוא פריצה של מנעולים בדגש על המנגנונים שלהם.
רוב בעלי המקצוע שעוסקים בפריצת מנעולים הם בעלי קור רוח והם יודעים לתפקד גם תחת לחץ של הלקוחות שלהם.

מנגנון לדלת עץ לשירותים

החלפת מנגנון בצורה מקצועית – זוהר המנעולן

זוהר הוא מנעולן מקצועי ובעל ניסיון רב בפריצה, התקנה ותיקון של מנגנונים ומנעולים. היתרונות של זוהר הם רבים:

 • הוא מקצועי
 • מנוסה עם וותק של מעל ל- 10 שנים בתחום
 • אמינות היא ערך עליון בשבילו
 • הוא מקפיד להגיע כמה שיותר מהר עם התחייבות של עד 15 דקות עד לבית הלקוח !

 

זוהר עובד בין השאר באזור גוש דן רבתי וגם בערים בשפלה ובשרון הצפוני. זוהר עובד גם במהלך ימי שבת וימי שישי. למעשה זוהר עובד 7\24 שעות ביממה כולל בשעות "מוזרות" ולא שגרתיות כמו 3 לפנות בוקר.
אז בפעם הבאה שיש לכם תקלה במנעול – פנו לזוהר והוא יעניק לכם שירות מושלם מהיר ומקצועי!