נתקעתם? זמינות 24/7 - הגעה תוך 15 דקות בלבד !

החלפת צילינדרים

🏅 זוהר מנעולן יצאת צדיק

⏰ 15 דקות הגעה

☎️ זמין 24/7 כולל ערבי חג 🗓

דף הבית » סוגי שירותים » החלפת צילינדרים

החלפת צילינדרים אולי השירות הבסיסי ביותר שכל מנעולן וכל פורץ מנעולים יודעים לספק. הצילינדר הוא למעשה החלק במנגנון של המנעול שאחראי על הפתיחה והסגירה של המנעול והדלת על ידי מפתח או קוד מכני או קוד דיגיטלי. הצילינדר הפשוט ביותר הוא בצורה של גליל שיש לו צירים בתוכו.

כאשר מסובבים את הצירים באמצעות הכנסה של מפתח או הזנה של קוד מתאים ניתן לפתוח את המנעול וזה כל הסיפור. או שלא? החלפת צילינדר הופכת להיות מורכבת ככל שסוג הצילינדר והדרך לפתוח אותו מתוחכמים יותר.

החלפת צילינדר

איזה סוגי צילינדרים יש ובמה הם שונים אחד מהשני

יש הרבה מאוד סוגים שונים של צילינדרים. הצילינדרים בצורה הפשוטה שלהם קיימים כבר מאז ימי המצרים הקדמונים. במרוצת השנים הצילינדרים התפתחו מבחינה טכנולוגית – כאשר נקודת המפנה של ההתפתחות שלהם הייתה עם הפטנט שרשם ייל – על סוג צילינדר מסוים שהוא פיתח.

מכאן מגיע גם השם של המנעול המפורסם ביותר בעולם – מנעול ייל. מנעול ייל הוא שם נרדף למנעול חזק ואמין.
עם הזמן התפתחו עוד מאות חברות מנעולים וצילינדרים בכל רחבי העולם.
בישראל החברות המובילות למנעולים הן:

  • רב בריח
  • פלדלת

שתי חברות אלו שולטות ברוב השוק של המנעולים והדלתות בארץ. עדיף לעבוד עם מנעולים של חברות אלו או של חברות איכותיות אחרות מחוץ לארץ ולא להתקין מנעולים או צילינדרים תוצרת סין או הודו בנכס שלכם.

המנעולים והצילינדרים שמיוצרים בסין והודו אולי זולים מאוד ומגיעים מהר – אך לרוב הבלאי שלהם מהיר יותר והם מתקלקלים מהר יותר מאשר מנעולים יקרים יותר.

התקנת צילינדר בדלת פלדלת

בואו נכיר את הצילינדרים הנפוצים והטובים ביותר

ישנם המון צילינדרים מוצלחים, חלקם מוגנים פריצה שקטה, חלקם עם כרטיס לשכפול מפתחות, לכל אחד יש את היתרון שלו –
צילינדר מגנום
צילינדר מגנום
צילינדר מוגן פריצה שקטה KABA
צילינדר מוגן פריצה שקטה KABA
צילינדר אווה EVVA
צילינדר אווה EVVA – בין הצילינדרים הטובים ביותר
צילינדר DYNAMIC כפתור
צילינדר DYNAMIC כפתור
צילינדר KEYLOCK
צילינדר KEYLOCK
צילינדר DYNAMIC
צילינדר DYNAMIC

מתי צריך לבצע החלפת צילינדר

שירות התקנת צילינדרים יכול להיות משהו שתצטרכו במקרה ש:

  1. אתם עוברים לבית חדש
  2. משפצים את הבית הקיים שלכם
  3. אם פרצו לבית שלכם
  4. אם אתם רוצים לשדרג את דגם המנעול שיש לכם
  5. אם אתם רוצים להחליף מנעול מכני במנעול חכם
  6. רוצים להחליף את המפתחות לדלת בבית או במשרד שלכם מבלי להחליף את כל הדלת

ההתקנה עצמה של הצילינדר כוללת את חומרי החילוף – שהם הצילינדר וחלקים שונים ממנו (כמו למשל הצירים או השמן שמשמן אותם) וגם את עבודת ההתקנה עצמה שאחראי עליה בעל המקצוע.

היתרונות של תיקון צילינדרים

לפני שאתם ממהרים להחליף את הצילינדר שהתקלקל בדלת הבית או העסק שלכם, תעצרו רגע! על ידי תיקון של הצילינדר תוכלו לחסוך לעצמכם הרבה כאב ראש, זמן וכסף. ברוב המקרים אלא עם המנעול נפרץ או שנשבר המפתח שווה לתקן את הצילינדר ולא לקנות אחד חדש.
התיקון עצמו של רוב הצילינדרים הוא פשוט יחסית – כי העקרון לפיו הצילינדר הוא זהה לכל סוגי הצילינדרים.

החלפת צילינדרים רק על ידי מנעולן מוסמך

אם אתם זקוקים לשירות של פריצה והחלפת צילינדרים מומלץ לפנות לבעל מקצוע שיעשה זאת ולא לנסות להחליף את הצילינדר לבד. לבעל מקצוע מיומן החלפת הצילינדר יכולה להיות פעולה קלה שהוא עושה מהר בלי בעיה. לא כך הדבר אם אתם רוצים להחליף את הצילינדר בעבודת עשה זאת בעצמך לבד.

בדיוק כמו שלא תספרו לבד את הכלב שלכם או שלא תנסו לבשל ארוחת שף יוקרתית של מישלן לבד – כי אין לכם את ההכשרה, הידע והניסיון המתאימים לכך, כך גם לא כדאי שתנסו לפרוץ או להחליף צילינדר לבד.

יש סיבה שבגללה יש מקצוע שתחום האחריות שלו הוא פריצה של מנעולים או התקנה ותיקון שלהם. אם זה היה כל כך פשוט לעשות זאת לבד, לא היה צורך באנשי מקצוע שזה המומחיות שלהם והכול היה יותר פשוט. לעיתים דווקא הניסיון לחסוך כסף על הבאה של בעל מקצוע והרצון לבצע את העבודה לבד – יגרום לרכוש שלכם נזק ולכם עוגמת נפש.

מי שלא מיומן בעבודה עם כלי עבודה ומנעולים יכול לא רק לגרום לנזק לרכוש ולעצבים לעצמו – אלא גם לפציעות שונות כמו חתכים בידיים למשל. עבודה לא נכונה עם הכלי עבודה יכולה לגרום לכם לשריטות, חתכים ובמקרים קיצוניים גם לתפרים.

האם כל מנעול מורכב מצילינדר?

למעשה זה לא משנה אם נדבר על מנעול של דלת או על מנעול של כספת פרטית או כספת מוסדית – כמעט כל סוג מנעול שנועל כל דבר יש צילינדר. ללא הצילינדר לא היה ניתן לפתוח ולנעול את המנעולים אלא בשיטות ישנות יותר כמו למשל נעילה באמצעות סגר עליון או וו. חשוב להדגיש שיש רמות שונות של מחירים ואיכות של צילינדרים.

כאשר אתם רוצים להתקין צילינדר חדש בנכס שלכם תגדירו מה הצרכים שאתם רוצים שהוא יענה עליהם ואיזה גובה תקציב אתם מוכנים להשקיע בקנייה ובהתקנה שלו מבחינה כלכלית.

זוהר המנעולן החלפת צילינדרים

היתרון של צילינדר אווה EVVA

צילינדר אווה הוא אחד מהצילינדרים הטובים ביותר שקיימים היום, אם אתם מחפשים את הצילינדר הבא שלכם, EVVA יכול להיות בחירה מוצלחת ביותר עבורכם. כמובן שגם צילינדר זהה מגיע במספר רמות בטיחות, כל הצילינדרים של חברת EVVA ידועים כמאוד מאוד איכותיים, אך היקרים יותר בניהם בהחלט מספקים את העבודה.
צילינדר EVVA
צילינדר EVVA
היתרון המרכזי שלהם הוא, שהם מוגנים פריצה שקטה + שכפול מפתחות רק ע"י כרטיס, בנוסף הם נשמרים מעולה לאורך זמן והם בטוח אבל בטוח יפחידו כל גנב שירצה לפרוץ אליכם הביתה, ברגע שהוא רק ינסה לפרוץ הוא יבין כמה זה לא הולך לקרות ללא מקדחה ומיד יוותר, גנב "מנוסה" יותר אפילו לא ינסה לגנוב מבית שיש לו צילינדר אווה בדלת. זוהר המנעולן יוכל לספק לכם את כל רמות הצילינדר שאותם תחברו וכמובן שגם יגיע להתקין ולהסביר בביתכם.
החלפת צילינדר בדלת פלדלת

זוהר המנעולן מומחה לתיקון והחלפת צילינדרים

זוהר הוא לא עוד בעל מקצוע שבא לעשות משימה ולסמן עליה וי וישר לעבור הלאה ללקוח או המשימה הבאה.
לא! לא! לא! זוהר הוא איש מקצוע אחראי ואמין והוא מבצע כל משימה ביסודיות תוך התייחסות אישית לכל לקוח. זוהר מעניק שירות בתחום פריצה והתקנה של מנעולים כבר שנים רבות ולכן יש לו ניסיון רב בכל סוגי העבודות בתחום זה.

הוא מקפיד לעבוד לפי חוק ולפי כללי הבטיחות וזאת תמיד עם חיוך ויצירה של אווירה טובה בסביבת העבודה.
זוהר עובד גם בשבתות וגם בלילות. הוא זמין לקריאות דחופות ולרוב הקריאות של הלקוחות הוא עונה במהירות שיא.

אם אתם זקוקים לשירות של התקנה או תיקון צילינדרים באזור המרכז, השפלה או השרון הצפוני זוהר ישמח להעניק לכם אותו.