נתקעתם? זמינות 24/7 - הגעה תוך 15 דקות בלבד !

פריצת מנעולים

🏅 זוהר מנעולן יצאת צדיק

⏰ 15 דקות הגעה

☎️ זמין 24/7 כולל ערבי חג 🗓

דף הבית » סוגי שירותים » פריצת מנעולים

איכות חיים מושפעת מהמון דברים גדולים ומעוד יותר דברים קטנים. כך למשל אם אנו ננעלים מחוץ לבית זו צרה צרורה הפוגעת בנו קשות. עוד מכה לאיכות החיים שלנו הוא כאשר המנעול בבית או במשרד שלנו נתקע ומתקלקל ואז אנו לא יכולים לנעול את דלת הבית. זה מפחיד מאוד להיות עם דלת פתוחה ולכן אנו צריכים לתקנה בהקדם האפשרי. על רקע זה אנו צריכים להזמין מנעולן אשר יבצע פריצת מנעולים.

עליכם לדעת ולהבין כי פריצה של מנעול זה לא משהו שאפשר לעשות לבד. רק מומחה למנעולים יכול לפרוץ אותם. אם תנסו לפרוץ את המנעול אתם תתקשו מאוד ולא משנה כמה טובים אתם בעבודות הבית. חשבו על כך כי מנעול נועד למנוע כניסה של גורמים לא מורשים לביתנו ותבינו כי אי אפשר לפרוץ מנעול בקלות אלא רק מומחה אמיתי יכול לעשות זאת וזה משהו שלא נתון בספק או מחלוקת.

שירות פריצת מנעולים דורש מקצועיות וניסיון. יש סוגים רבים של מנעולים שהשוני העיקרי בניהם הוא מנגנון הנעילה שלהם ששונה בין השאר לפי סוג הצילינדר המרכיב אותו. מומלץ מאוד לוודא שאיש המקצוע שאתם שוכרים יודע לפרוץ את סוג המנעול הספציפי שיש לכם.

מה הם סוגי המנעולים הקיימים

יש מספר רב מאוד של סוגי מנעולים כולל:

 • מנעול ביומטרי – מנעול שנפתח על ידי טביעת אצבע או זיהוי רשתית העין
 • מנעול מכני – מנעול רגיל של מפתח
 • מנעול חכם – מנעול שניתן לפתוח אותו דרך מכשירים טכנולוגיים שונים
 • מנעול דיגיטלי – מנעול שפותחים על ידי הקשת קוד של מספרים


חשוב לדעת שיש גם הרבה מאוד סוגים שונים של צילינדרים שגם הופכים את ההיצע של המנעולים לרחב הרבה יותר. הצילינדר נרשם לראשונה כפטנט במהלך המאות הקודמות. הוא נחשב לפטנט חשוב מאוד. הראשון שרשם אותו כפטנט היה ייל – ומכאן השם המוכר בכל בית מנעול ייל. במהלך השנים התפתחו הרבה סוגים נוספים של צילינדרים.

פורץ מנעולים בתל אביב

התקנת מנעולים

התקנת מנעולים דורשת ידע מקצועי וידע טכני רב. חשוב להבדיל בין התקנה של מנעול בכספת ובין התקנה של מנעול בדלת. עוד חשוב להבדיל בין התקנה של מנעול בדלת כניסה או יציאה מהבית ובין התקנה של מנעול באחת הדלתות הפנימיות בבית.

מה לעשות כשצריך מנעולן לפריצת מנעול בבית

שירות פריצת מנעולים יכול להיות נחוץ לכם ברגע הכי פחות נוח והכי פחות צפוי כמו אמצע הלילה או רגע לפני שאתם צריכים להוציא את הדרכון מהכספת. אם אתם צריכים שירות של פריצת מנעול מסוים באחת מדלתות הבית שלכם או בכספת הפרטית שלכם חשוב ש:

 1. תצלמו את הדלת\כספת שאתם צריכים לפרוץ
 2. תצלמו את המנעול שאתם צריכים לפרוץ
 3. תסבירו לאיש המקצוע מה מקור הבעיה בפתיחת הדלת שבגללה אתם צריכים שהוא יפרוץ אותה (האם זה בגלל שאיבדתם את המפתח או את הקוד? או בגלל שהמנעול מלא בקרויזה וחלודה?)


לאחר ביצוע 3 פעולות אלו לבעל המקצוע שתזמינו את השירות שלו יהיה קל יותר להעניק לכם שירות מהיר ויעיל.

פריצת מנעולים זוהר המנעולן

תיקון מנעולים – לא תמיד צריך להחליף

תיקון מנעולים לפעמים משתלם הרבה יותר מקנייה של מנעול חדש או התקנה של מנעולים חדשים. לעיתים הבעיה במנעול היא בעיה פשוטה שכוללת החלפה של הצילינדר או של מנגנון הפתיחה והנעילה של המנעול – וזה הרבה יותר זול מאשר לקנות מנעול חדש ואז לשלם גם על ההתקנה שלו.

לפרוץ או להתקין מנעול בעצמי?

אין ספק כי התקנה של מנעול היא לא פחות מסובכת מאשר פריצת מנעולים. אם תנסו להתקין מנעול לבד אתם תבזבזו המון זמן וכסף. לא רק זאת אלא שאם תנסו להתקין את המנעול לבד אתם תגרמו נזק לדלת ולמנעול והתיקון של השניים ייקח מכם עוד כסף.

לכן אם אתם רוצים לחסוך כסף ולשלם פחות אנו ממליצים לכם לפנות אל מומחה למנעולים אשר יתקין את המנעול שלכם. התקנה של מנעולים פשוט אבל פשוט לא עושים לבד וזה לקח שאתם חייבים להבין. אולי זה מפתה לנסות להתקין את המנעול באופן עצמאי אך זו טעות חמורה שתעלה לכם ביוקר ותדכא אתכם.

8

איפה לקנות מנעול חדש

אין ספק כי יש משמעות לשאלה איפה אנו קונים את המנעול ועולה השאלה האם כדאי לנו לקנות אותו באינטרנט? אם כן העצה שלנו היא לתת למומחה המנעולים לקנות את המנעול וזאת מכיוון שהוא יודע מה לקנות וגם מכיוון שהוא ישלם פחות על מנעול ממכם וזאת מכיוון שהוא קונה בכמויות ואז מקבל הנחות על המנעולים שהוא קונה.

למה להזמין את השירות המקצועי והמהיר של זוהר המנעולן

זוהר המנעולן הוא פורץ מנעולים ומנעולן מורשה ומקצועי. הוא בעל ניסיון רב בביצוע מגוון רחב של עבודות בתחום המנעולים כולל:

 • התקנת מנעולים
 • פריצת מנעולים
 • תיקון מנעולים
 • התקנה של כספות
 • תיקון של כספות
 • פריצה לכספות
 • תיקון\התקנה ופריצה של מנעול חכם
 • החלפה של צילינדרים למגוון רחב של דלתות ומנעולים
 • התקנה של סגר עליון
 • התקנה ותיקון של סדר עליון


כדאי לכם להזמין דווקא את השירות של זוהר בגלל המקצועיות שלו השירות המהיר, הנגיש והאדיב שלו. זוהר הוא בעל מקצוע אמין מאוד. הוא עובד בהרבה מאוד אזורים בארץ כולל באזור השפלה, אזור השרון הצפוני וגם באזור גוש דן כולל בערים הגדולות כמו תל אביב ורמת גן.

זוהר זמין כל יום ובכל שעה לא משנה אם לילה או בוקר, חם או גשום, אם יום שישי או שבת או אמצע שבוע – זוהר עובד בכל מצב וזמן.