נתקעתם? זמינות 24/7 - הגעה תוך 15 דקות בלבד !

מנעולן באשדוד

🏅 זוהר מנעולן יצאת צדיק

⏰ 15 דקות הגעה

☎️ זמין 24/7 כולל ערבי חג 🗓

דף הבית » אזורי שירות » מנעולן באשדוד

השירותים של מנעולן באשדוד

עד הרגע בו תהיו זקוקים לאחד השירותים שלו – כנראה לא תכירו באמת מנעולן באשדוד. אם אתם רוצים בכל זאת שיהיה לכם שמור מספר של מנעולן באשדוד שהוא מומלץ – כדאי לכם להכניס לזיכרון את המספר של זוהר המנעולן. זוהר הוא מנעולן מקצועי, מנוסה, אחראי ואמין. הוא מעניק מגוון רחב מאוד של שירותים בעיר אשדוד:

  • שירותי החלפת מנעול וצילינדר
  • שירות של פריצת דלתות ופריצת כספות
  • התקנה של מנעולים חדשים
  • התקנה של עינית דיגיטלית בדלת הכניסה לבית שלכם
  • התקנה של מנגנוני של מנעולים והחלפה שלהם
  • התקנה של מנעול חכם


זוהר מקפיד לעבוד לאורך כל ימות השנה (כולל ימי שבת) והוא כמעט תמיד זמין – גם בשלוש בבוקר או בשלוש בצוהריים. לזוהר יש תעודת שירות גבוה ואמינות לא רבב.

כל אחד מהשירותים שציינו במאמר זה הם שירותים שחובה על כל מנעולן להכיר. כאשר אתם שוכרים מנעולן חשוב שתוודאו מולו שהוא מבין מה התקלה או השירות שאתם צריכים.
ברוב המקרים תוכלו לזהות בשיחת טלפון קצרה אם אתם מדברים עם מקצוען או לא. אתם יכולים למשל לשים לב האם בעל המקצוע שאתם מדברים אתו מבין מושגים בסיסיים כמו צילינדר, רב בריח, מנעול חכם, דלת טרוקה, דלת נעולה, שכפול מפתחות ועוד

מה זה פורץ מנעולים בעל תודעת שירות גבוהה

כאשר אנו פונים אל מנעולן באשדוד אנו נרצה להבטיח כי הוא יהיה בעל תודעת שירות גבוהה, אך מה זה בעצם אומר בעל תודעת שירות גבוהה? אם כן זה קודם כל אומר להגיד תמיד אמת. זה גם אומר להגיע בזמן שסיכמתם עליו ולא לאחר או לתת לכם להמתין בגשם או בשמש שעות על גבי שעות. זה גם אומר לקחת מחיר הוגן ולא לקרוע אתכם רק בגלל שאתם במצב קשה.

כאשר אנו רואים מנעולן עם תודעת שירות גבוהה אנו ישר נדע כי הוא אמין וישר ובעל תודעת שירות ואנו גם נדע אם הוא עובד עלינו וכאשר תפגשו את זוהר מיד תדעו שהוא כזה – בעל מקצוע בעל תודעת שירות, אדיבות, מקצועיות ואמינות.

מי כמוכם יודע עד כמה קשה למצוא בעלי מקצוע בעלי תודעת שירות ויחס נעים ומכבד ללקוחות (ולזמן שלהם). אם מאסתם בבעלי מקצוע שמאחרים, מזלזלים בכם או נעלמים כאשר אתם צריכים עזרה ולא עונים לטלפון – חשוב שתדעו שזוהר המנעולן הוא לא כמו כל המנעולנים באשדוד. זוהר הוא מנעולן מקצועי וזה בא לידי ביטוי ביחס המכבד שלו ללקוחות, לזמן ולכסף שלהם.

פריצת מנעול כספת באשדוד

פורץ מנעולים באשדוד יוכל לסייע לכם באופן מידי בפריצה של מנעול הכספת שלכם. פעמים רבות אנחנו שוכחים את הקוד של הכספת שלנו, מאבדים את המפתחות שלה או בכלל מקבלים כספת בירושה ואין לנו יכולת לפתוח אותה ולהגיע לרכוש או למסמכים החשובים שהיא מכילה.
פורץ מנעולים ידע לפרוץ את מנעול הכספת שלכם. לפני שאתם שוכרים מנעולן מסוים חשוב שתוודאו שהוא בעל תעודת יושר מהמשטרה – מה שיעיד שאין לו עבר פלילי.

האם מנעולן יכול לפרוץ כל מנעול?

אם אנו פונים אל מנעולן מקצועי ואיכותי אשר למד את המקצוע באופן מסודר רוב הסיכויים שהוא ידע לפתוח את רוב הדלתות בבתים, משרדים, מבנים או מנעולים של כספות. חשוב לומר שלא כל מנעולן יודע או בעל הכשרה לפריצה של מנעולי רכבים או דלתות ממד.

בכדי לחסוך כסף וזמן (גם שווה כסף) אנו מציעים לכם לתאר למנעולן איזה מנעול יש לכם בכדי לוודא כי הוא יכול לפתוח אותו ובכדי לוודא כי הוא יביא את הכלים המתאימים אל מקום הנעילה. אתם יכולים לשלוח לו גם תמונה של המנעול או של הדלת או הכספת שאתם רוצים שהוא יעזור לכם איתם. כך תחסכו זמן גם לכם וגם לבעל המקצוע.

עליכם להיזהר ממנעולן שמתחייב מראש שהוא יכול לפתור לכם כל בעיה ולא משנה עד כמה היא מורכבת. בעל מקצוע אמין לא יבטיח לכם שום דבר מראש אלא – יגיע לשטח, יבחן את התקלה ורק אז ייתן לכם הצעת מחיר. ברוב המקרים, מנעולן בעל ניסיון ידע לפתור את רוב התקלות – אך הוא לא יבטיח לכם זאת ובטח לא ייתן לכם התחייבות להצעת מחיר סופית בשיחת טלפון.

פריצת דלתות חכמות באשדוד

פורץ מנעולים באשדוד יוכל לסייע לכם בביצוע פריצה של דלתות חכמות. לא כל מנעולן יודע לעבוד עם דלתות חכמות. דלת חכמה היא דלת שמנגנון הנעילה שלה נפתח ונסגר או על ידי קוד שמקישים או על ידי מפתח מיוחד שגם הוא עבר קידוד מיוחד (על מנת שרק מי שיודע את הקוד יוכל לשכפל אותו).
את הדלת החכמה ניתן להפעיל גם מרחוק באמצעות מכשיר הטאבלט או הפלאפון החכם שלכם.

מה היתרונות של זוהר מנעולן באשדוד בשבת

היתרונות של זוהר המנעולן הם רבים. קודם כל זוהר כאיש מקצוע הוא מנוסה, אמין ואחראי ומדייק גם בעבודה, גם בעבודות וגם בזמנים. אם אתם גרים בעיר אשדוד אתם בטח יודעים עד כמה קשה להשיג בעלי מקצוע שעובדים גם ביום שבת. זוהר מגיע ללקוחות שלו במהלך ערבי שישי, יום שבת וכמעט כל מועד אחר למעט יום כיפור או אם הוא בחופש או לא בארץ.
כאשר אתם שוכרים את זוהר אתם יכולים להיות בטוחים שיש מי שדואג לכם ושאתם נמצאים בידיים טובות.
אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר: אם אתם צריכים מנעולן באשדוד – זוהר הוא האיש הנכון בשבילכם.
צרו קשר עכשיו 052-4175228