נתקעתם? זמינות 24/7 - הגעה תוך 15 דקות בלבד !

מנעולן ברחובות

🏅 זוהר מנעולן יצאת צדיק

⏰ 15 דקות הגעה

☎️ זמין 24/7 כולל ערבי חג 🗓

דף הבית » אזורי שירות » מנעולן ברחובות

בדיוק כמו שפתיחת סתימות בביוב היא מקצוע בפני עצמו ולא כל אחד יודע לבצע זאת, כך גם בכל מה שקשור לפריצת מנעולים – חשוב להזמין בעל מקצוע מומחה שיעשה זאת עבורנו.
מנעולן ברחובות יוכל לסייע לכם בפריצת מנעולים. פורץ מנעולים ברחובות יעניק לכם שירות אישי לפריצה של מנעולים בבית או במשרד שלכם.
זוהר המנעולן הוא מנעולן ופורץ מנעולים שמעניק בין השאר את השירותים הבאים:

  1. פריצת כספות
  2. פריצת מנעולים ברחובות
  3. התקנת מנעולים ברחובות
  4. החלפה והתקנה של צילינדרים
  5. התקנה של עינית דיגיטלית ברחובות
  6. התקנה של דלת חכמה


אם אתם גרים בעיר רחובות ואתם מוצאים את עצמכם זקוקים לאחד מהשירותים שזוהר מציע – ניתן לפנות אליו בכל יום או שעה כולל באמצע הלילה או בימי שבת.

כאשר אתם שוכרים פורץ מנעולים חשוב שתרגישו שהוא אמין ושניתן לסמוך עליו. המפתחות לבית או לכספת שלכם הם פריט אישי מאוד שמבטיח את ביטחון הרכוש שלכם ואת הביטחון האישי שלכם!

לכן חשוב להזמין אך ורק מנעולן שהוא לא רק מקצוען ומיומן אלא גם אמין. הבחירה לשכור מנעולן שהוא מקצועי, אמין ומנוסה – כמו זוהר המנעולן תוכל לאפשר לכם לדעת שקיבלתם את השירות הטוב ביותר במחיר הוגן.

מדוע הציוד של המנעולן קריטי לעבודתו

המלצות הן קריטיות לפני שאתם בוחרים מנעולן ברחובות ויש להן השפעה עצומה על רמת האמינות של המנעולן אך לא די בהן. לצד זאת כדאי לנו לברר מספר פרטים נוספים לפני שאנו מזמינים את המנעולן.

אחד הדברים החשובים ביותר למנעולן ולעבודתו והצלחתו זה הציוד שלו. אפשר לומר כי כיום מנעולנים עובדים עם ציוד מתקדם מאוד וכי יש חשיבות אדירה גם לציוד שיש להם וגם לכך שהם ידעו כיצד לעבוד אתו. היה ויש בעיה עם הציוד או שלמנעולן אין את הציוד המתאים אז לא יהיה כדאי לכם לפנות אליו, לכן בשיחת הטלפון הראשונית עם המנעולן כדאי לוודא כי יש לו את הציוד המתאים לבעיה שלכם וכך תזמינו אותו ללא חשש או פחד שמא הוא לא יוכל לבצע את עבודתו.

לפני שאתם שוכרים מנעולן מסוים, חשוב שתוודאו גם האם הוא מבצע את סוג העבודה או התיקון שאתם צריכים. כך למשל לא כל מנעולן יודע להחליף או לשכפל מפתחות עם קודן לרכב ולא כל מנעולן יודע בהכרח איך להחליף דלת או חלון לממד. כמה שתהיו ברורים יותר בנוגע לשירות שאתם צריכים ותפרטו יותר את מקור הבעיה שאתם צריכים לפתור בדלת הבית שלכם – כך תחסכו זמן (וכסף) יקרים קודם כל לכם, אך גם לבעל המקצוע.

ניסיון של מנעולן ברחובות

עוד דבר שאנו ממליצים לכם לעשות כאשר אתם מזמינים מנעולן ברחובות זה לברר כמה ניסיון יש למנעולן. אתם חייבים להבין כי הניסיון מעיד קודם כל על איכות המנעולן ועל היכולות שלו.

מנעולן מנוסה ראה הכול ולכן הוא ידע כיצד לפתור את הבעיה שלכם בפשטות וקלות. לצד זאת, אנו חייבים גם לציין כי הניסיון מעיד על כך כי השוק מאוד מרוצה מן המנעולן ולכן הוא שרד המון שנים בתחום זה, כדאי לכם גם לשאול את המנעולן כמה שנים הוא בתחום וכמה ניסיון יש לו בעולם של התקנה ופריצה של מנעולים.

אם ההיסטוריה של תחום המנעולים מעניינת אותכם חשוב שתכירו את השם ייל. מנעול או צילינדר של חברת ייל היו מתקדמים מאוד לזמן. ייל למעשה פיתחו מנגנון פשוט יותר לנעילה של דלתות.
כיום, חוץ ממנעולי ייל יש עוד הרבה חברות אחרות שמייצרות מנעולים וצילינדרים וכמו רוב המוצרים שאנחנו רוכשים או קונים, הרבה מהמנעולים או הצילינדרים מיוצרים בכלל בסין.

פריצת מנעולים על ידי פורץ מנעולים ברחובות

מנעולן מקצועי יוכל להעניק לכם מגוון רחב של שירותים כולל שירות של פריצת מנעולים ברחובות. לפני שאתם מזמינים את המנעולן תוודאו שהוא בעל תעודת יושר מהמשטרה – אשר מהווה הוכחה חוקית ורשמית לכך שאין למנעולן עבר פלילי. פעולה חשובה נוספת שכדאי לעשות לפני ששוכרים מנעולן או פרוץ מנעולים היא לצלם לבעל המקצוע את המנעול, הדלת או הכספת שאתם רוצים תיקון, התקנה או פריצה שלהם.

על בסיס התמונה המנעולן ידע לומר לכם האם הוא יוכל לעזור לכם או לא והוא ידע גם איזה ציוד וכלי עבודה להביא (למשל צילינדר חדש לדלת).

החלפת צילינדר בעזרת מנעולן ברחובות בשבת

החלפת צילינדר היא אחת השירותים הכי בסייסים שכל מנעולן לומד לבצע ויודע לעשות בעיניים עצומות. חשוב לדעת שיש הרבה סוגים שונים של צילינדרים אשר נבדלים אחד מהשני באיכות ובמחיר וגם בהתאמה שלהן לדלתות שונות.  צילינדר שיכול להתאים למשל לדלת עץ לא יתאים בהכרח לדלת פלדלת.

בדרך כלל יש צורך בביצוע החלפת צילינדר באחד המקרים הבאים:

  • כאשר הצילינדר הקיים בדלת ישן, נשחק או שבור
  • לאחר שפרצו לבית שלכם ואתם רוצים להחליף את המפתחות של הבית
  • לאחר מעבר דירה כאשר רוצים להחליף את המפתחות שלה
  • כאשר המפתחות של הדלת נאבדו, נגנבו או נשברו לכם


הצילינדר הוא למעשה המנגנון בדלת שאחראי ביחד עם המפתח על הנעילה והפתיחה שלה ולכן הוא כל כך חשוב ומהותי לעבודתו של מנעולן או פורץ מנעולים.
זוהר המנעולן מבצע עבודות החלפת צילינדר ברחובות גם בימי שבת. רמת המקצועיות של זוהר והמומחיות שלו מאפשרות לו להעניק שירות מותאם אישית ומהיר לכל לקוח.

זוהר המנעולן הוא לא רק איש מקצוע מיומן אלא גם איש שירות אדיב ומסביר פנים. הוא מעניק לכל לקוח שירות בסבלנות וסובלנות רבות.
להזמנת זוהר המנעולן חייגו עכשיו 052-4175228