נתקעתם? זמינות 24/7 - הגעה תוך 15 דקות בלבד !

התקנת דלת פלדלת

🏅 זוהר מנעולן יצאת צדיק

⏰ 15 דקות הגעה

☎️ זמין 24/7 כולל ערבי חג 🗓

דף הבית » סוגי שירותים » התקנת דלת פלדלת

דלת פלדלת היא סוג מסוים של דלת. למעשה דלת זו היא דגם ספציפי של דלת שמורכבת מברזל או מפלדת אל חלד ולא ניתן לשכפל את המפתחות שלה בלי מפתח מאסטר.
היתרון של התקנת דלת זו הוא שהיא הופכת את הבית שלכם לבטוח הרבה יותר.

בית שיש בו דלת פלדלת הוא בית שקשה יותר לפרוץ אליו כי מנגנון הנעילה שלו מתוחכם יותר.
כל אחד רוצה תחושת ביטחון ועולה השאלה מה אנו צריכים בשביל זה? אם כן תחושת ביטחון היא קודם כל בית בטוח. אם אנו לא מרגישים בטוח בבית שלנו אזי חיינו יהיו סיוט.

אם הבית לא בטוח, לא נישן בלילה, לא נשאיר שם את הילדים ולא נוכל חיות כמו שצריך. יש הרבה דברים שאפשר לעשות בשביל תחושת ביטחון כמו התקנה של אזעקה או סורגים אך הדבר החשוב ביותר שאנו צריכים לעשות זה להתקין דלת פלדלת.
דלת זו יכולה לסייע לכם להרגיש בטוחים יותר והיא יכולה לאפשר לכם לדעת שהסיכוי שיפרצו לבית שלכם הוא קטן יותר.

התקנת דלת פלדלת תיעשה על ידי מנעולן מומחה והיא הדלת הטובה ביותר כנגד פריצות. דלת פלדלת מקורית היא מאוד חזקה ועדיפה על דלתות אחרות. פעמים רבות פורצים מגיעים לבתים רואים דלת פלדלת ומחליטים לא לפרוץ לבית. הדלת הזאת היא פתרון מושלם להגנה על הדלת וכדאי לכם מאוד להתקינה מה עוד שעלותה לא בשמיים וכך גם ההתקנה שלה.

איפה כדי להתקין דלת פלדלת

דלת פלדלת יכולה להתאים לכל מבנה שבנוי מבטון. בתים שבנויים מחומר גלם עיקרי כמו עץ – לא תמיד יכולים להיות בעלי בסיס חזק מספיק בשביל להחזיק את הדלת ואת הכובד שלה (היא עשויה מפלדה או מברזל). דלת מסוג זה יכולה להתאים לבתים פרטיים, דירות בבנייני דירות וגם למשרדים.

האם כדאי להתקין דלת פלדלת לבד

עולה השאלה האם אנו יכולים להתקין דלתות וגם דלתות פלדלת לבד? אם כן התקנה של דלתות היא מאוד מסובכת ומורכבת וספק אם תוכלו לעשות זאת לבד. אם תתקינו את הדלת לבד אתם יכולים לגרום לה נזק גדול ואת זאת איש אינו רוצה.

עליכם להבין כי דלתות הן מורכבות והתקנה של דלת מאוד שונה מהתקנה של רהיט שקנינו באיקאה או בחנות רהיטים ולכן ההמלצה שלנו אליכם היא לא להתקין את הדלת לבד אלא לפנות אל מומחה אשר יסייע לכם בכך ויאפשר לכם ליהנות מאיכויות הדלת ומן ההגנה שהיא מספקת לנו. התקנה של דלת דורשת ידע, ניסיון וכלים מיוחדים ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת.

למה להזמין מנעולן שיתקין דלת פלדלת עבורכם

אם אתם מחליטים לפנות אל מומחה להתקנת דלתות פנו למנעולן מכיוון שבעת התקנת דלת יש גם להתקין מנעולים וזה אפילו יותר מסובך מהתקנה של דלת. כיום יש המון כלים טכנולוגיים המגיעים עם דלת והמון גאדג'טים כמו סוגר עליון או עינית דיגיטלית וזאת עוד סיבה מדוע אנו חייבים מנעולן להתקנת הדלת.

התקנה של דלת לבד יכולה לגרום לנזק רב לדירה שלכם והיא יכולה לעלות לכם הרבה מאוד כסף ולבזבז לכם זמן יקר. במקום שתשברו את הראש איך להתקין דלת בעזרת סרטון מיוטיוב – הכי טוב שתזמינו בעל מקצוע שיתקין לכם אותה.

תיקון דלת פלדלת

לא כל בעל מקצוע הוא בעל הכישורים והידע המתאימים בשביל לתקן דלת פלדלת. אם יש לכם תקלה בדלת מדגם זה חשוב שתאמרו זאת מראש לאיש המקצוע שאתם מזמינים בשביל לתקן אותה.
התקלות הנפוצות ביותר בדלתות מסוג זה הן:

 • תקלות במנעול של הדלת
 • קוריזה בצילינדר של הדלת
 • איבוד המפתח לדלת
 • מצב בו הידית של הדלת נשברה
 • מצב בו החלק התחתון של הדלת נסדק, נשבר או מתקלף

לכל סוג תקלה כזאת יש פתרון מתאים. כאשר אתם מזמינים בעל מקצוע מסוים חשוב מאוד שתצלמו לו את הדלת, כי כך הוא ידע מה סוג הדלת שלכם וגם מה התקלה שיש בה.

פריצת דלת פלדלת

פריצת דלת פלדלת שונה מפריצה של דלתות אחרות. הייחוד של דגם דלת זה הוא שמנגנון הנעילה שלה מורכב יותר.
חשוב מאוד להיות מודעים לכך ולהיות מודעים לכך שלא כל בעל מקצוע שמגדיר את עצמו כפורץ מנעולים – ידע בהכרח לפרוץ או לתקן דלת מסוג זה.
כאשר תזמינו בעל מקצוע שיפרוץ לכם את הדלת – עליכם להוכיח לו כי אתם בעלי הנכס או אלו ששוכרים אותו. לבעל המקצוע אסור לנסות לפרוץ את הדלת אם אין לו הוכחה ברורה שאתם בעלי הדירה או גרים בה – כי אז כל גנב היה פשוט מזמין שירות פריצה של דלתות והיה לו קל יותר לגנוב.

התקנה ופריצה של דלת פלדלת עם זוהר המנעולן

זוהר המנעולן זמין להעניק לכם שירות מצוין בכל שעה משעות היום וגם במהלך השבת. זוהר הוא איש מקצוע מיומן, מקצועי ומנוסה. הוא מקפיד להסביר ללקוחות אליהם הוא מגיע מה סוג התקלה שקרתה לדלת או למנעול שלהם ואיך הכי טוב לתקן זאת. זוהר מתמחה במגוון רחב מאוד של שירותים כולל:

 1. התקנת דלת פלדלת
 2. תיקון צילינדרים
 3. התקנת מחזיר שמן
 4. תיקון מחזיר שמן
 5. התקנת סגר עליון
 6. התקנת קודן מכני


אז אם יש לכם בעיה בדלת פלדלת או בכל דלת אחרת ואתם גרים באזור גוש דן, השפלה או השרון הצפוני – תדעו שיש לכם על מי לסמוך וממי לקבל עזרה – זוהר נמצא במרחק שיחת טלפון אחת.