נתקעתם? זמינות 24/7 - הגעה תוך 15 דקות בלבד !

התקנת קודן מכני

🏅 זוהר מנעולן יצאת צדיק

⏰ 15 דקות הגעה

☎️ זמין 24/7 כולל ערבי חג 🗓

דף הבית » סוגי שירותים » התקנת קודן מכני

קודן מכני הוא מנעול שמתקינים על גבי דלתות או כספות וניתן באמצעות הקשה מכנית של סיסמת מספרים לפתוח אותו. לא כל בעל מקצוע יודע להתקין קוד מכני. לפני שאתם שוכרים בעל מקצוע מסוים שיבצע עבורכם התקנת קוד מכני שימו לא לנושאים הבאים:

  • מה רמת הניסיון והידע של בעל המקצוע בביצוע התקנות מסוג זה
  • איזה דגם של קודן מכני אתם רוצים להתקין על הדלת\כספת שלכם
  • מה הסוג והדגם של הדלת\כספת שעליהם אתם רוצים לבצע את ההתקנה של המנעול

 

התקנה של קודן מסוג זה תוכל להפוך את תחושת הביטחון שלכם בבית שלכם להרבה יותר גבוה. ביתו של אדם הוא מבצרו – ואם אתם לא מרגישים בטוח בבית שלכם, אז איכות החיים שלכם לא טובה. בין אם אתם חשים מאוימים בגלל המצב הביטחוני בארץ ובין אם בעבר פרצו לכם הביתה ומאז אתם מרגישים לא בטוח – חשוב שתדעו שהתקנה של קודן מכני תוכל לשפר מאוד את תחושת הביטחון האישית שלכם

פריצת קודן מכני

אם יש לכן קודן מכני בבית ואת זקוקים לפריצה שלו תצטרכו קודם כל להוכיח למנעולן שאתם בעלי הבית או שוכרים אותו. ניתן להוכיח זאת על ידי הצגה של תעודת זהות או רישיון הנהיגה שלכם (בהם מופיעה כתובת המגורים שלכם) וגם על ידי הצגה של חוזה הבעלות או השכירות על הדירה.

למנעולן אסור לפרוץ מנעולים בלי אישור של בעל הנכס ולכן הוא יבקש ממכם להציג אישור לכך שהנכס שייך לכם או שאתם גרים בו. פריצת קודן מכני היא פריצה מכנית והיא כוללת הרבה מאוד פעמים פירוק ולאחר מכן הרכבה מחדש של המנגנון הפנימי של המנעול.

התקנת קודן מכני

תיקון קודן מכני

תיקון קודן מכני יכול להיות תיקון של המנגנון של נעילה של המערכת של המנעול או שימון הצירים שלה והוא יכול להיות גם מורכב יותר ולדרוש ממש פירוק ופריצה של הקודן. אחת התקלות השכיחות ביותר בקודן מכני שיש בבתים זמן רב הוא שהמקשים שבהם מקישים את הסיסמה של המנעול בשביל לפתוח אותו – נשחקים או זקוקים לשימון.

מה היתרונות של קודן מכני

היתרונות של קודן מכני הם רבים. היתרון המרכזי הוא שכאשר אתם מתקינים קודן בבית שלכם אתם יכולים לשלוט למי יהיה את הקוד שלו. במקרה ובו פרצו לבית שלכם או שאתם רוצים להחליף את הקוד של הקודן – זה קל ופשוט מאוד ולא מצריך ממכם ציוד טכנולוגי מיוחד או עזרה של בעל מקצוע בעלות גבוה מאוד.
הקודן יכול לאפשר לכם לתת לילדים שלכם לחזור לבד לבית מבלי שידעו ברחוב שהם "ילדי מפתח" ואז הם יוכלו להיות בטוחים יותר.

התקנת קודן מכני

בטיחות הבית

על נושא הבטיחות של הבית שלכם אסור לכם להתפשר. הרגשה של חוסר ביטחון בבית יכולה לגרום להופעה של חרדות, מצבעי רוח מתחלפים ודיכאון.

אם השקעתם הרבה כסף בקנייה או בשכירה של הבית ובעיצוב הפנים שלו – חשוב שתגנו עליו ועל עצמכם. התקנה של מנעול מתאים בבית לא פחות חשוב מהאסתטיקה של הבית או איזה צבעים נצבע על הקירות שלו.

למי מיועד המנעול

בעקרון מומלץ לכל מי שרק יכול להתקין קודן מכני בבית שלו. התקנה של קודן זה מומלצת במיוחד למי שגרים בדירה בבניין דירות. בבניין דירות ניתן להתקין את הקודן ביחד עם שירותי אינטרקום בכניסה למתחם הדירות או בכל דירה באופן פרטי לפי הרצון של הדיירים הגרים בה.

אנשים שיש להם בעיות ראייה עד כדי לקות ראייה חמורה ועיוורון – להם לא מומלץ להתקין קודן כי יהיה להם קשה לראות את המשטח בו צריך להקיש את הסיסמה ואת המספרים שצריך להקיש.
בניין עם שומרי שבת שרוצים לשמור על דלת הכניסה נעולה גם ביום שבת.

פריצת דלתות זוהר המנעולן

התקנת קודן מכני עם מנעולן מקצועי

התקנת קודן מכני ובכלל התקנה של כל מנעול לבית שלכם – היא דבר שמאוד לא מומלץ לעשות לבד. גם אם ראיתם עשרות סרטונים ביוטיוב שמסבירים לכם איך להתקין את הקודן וממה להימנע – אין תחליף לבעל ידע וניסיון מקצועיים.

תחשבו – לרובנו אם ננסה להתקין לב את הקודן זו תהיה הפעם הראשונה וכנראה גם האחרונה שנעשה זאת. עבור בעל מקצוע מומחה ובעל ניסיון התקנת הקודן היא דבר שבשגרה והוא יכול לעשות זאת עם עיניים עצומות – לכן סביר להניח שההתקנה תלך לו מהר יותר ועם הרבה פחות תקלות

התקנת קודן מכני עם זוהר המנעולן

זוהר המנעולן הוא המומחה מספר 1 להתקנה, תיקון ופריצה של קודן מכני.
זוהר הוא בעל מקצוע אמין וישר, עם ניסיון מקצועי עשיר במתן שירותי התקנה, תיקון ופריצה של קודן מכני ושל עוד הרבה סוגי מנעולים אחרים. היתרון של זוהר הוא המהירות בה הוא עובד.

מהרגע שתזמינו את השירותים שלו – זוהר יעשה הכול בשביל להגיע אליכם תוך זמן קצר ולתת לכם את השירות שאתם זקוקים לו. זוהר עובד בכל אזור המרכז וגוש דן כולל בערים רמת גן, תל אביב, רמת השרון, הרצליה, תל אביב ובעוד ערים רבות באזורים אחרים.

הייחוד של זוהר הוא שהוא עובד גם בימי שבת ולאורך כל השעות של היום והלילה למעט מקרים חריגים. זוהר עובד באופן אדיב והוא משאיר את סביבת העבודה נקייה בדיוק כמו שהיא הייתה לפני שהוא ביצע את העבודה שלו.
פנו עוד היום לזוהר המנעולן והוא ישמח להעניק לכם שירות כל הדרך עד הבית.

זוהר מנעולן יצאת צדיק